Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Szkolimy - Wspieramy - Doradzamy

Szkolenia, kursy, doradztwo

Nie masz zaplecza, wiedzy, wsparcia w swoim pomyśle który chcesz zrealizować? Napisz do nas, jeżeli pokażesz nam że Twój projekt ma szanase na sukces, pomożemy! Wspieramy chcących zaistnieć w świecie e-commerce.

Prowadzimy szkolenia otware i zamknięte z dofinansowaniem ze środków UE do 80% - zapytaj o ofertę.

Społeczeństwo e-commerce

Umacnianie postaw nastawionych na współdziałanie w rozwoju społeczeństwa wykorzystującego technologie informatyczne poprzez aktywizację młodych przedsiębiorców, oraz walkę z wykluczeniem cyfrowym.

Ochrona i wsparcie w sieci

Propagowanie dobrych praktyk i przestrzegania obowiązujących przepisów prawa wśród przedsiębiorców w zakresie zawierania umów, transakcji i kontaktu z konsumentami za pośrednictwem internetu.

Cennik usług
Wzory dokumentacji RODO
99 zł netto
Indywidualna dokumentacja RODO
od 499 zł netto
Indywidualny regulamin serwisu
299 zł netto
Indywidualna polityka prywatności serwisu
199 zł netto
Obsługiwane organizacje (9)
  • Fundacja Inspiracji Edukacyjnej i Kulturowej・Warszawa
  • Stowarzyszenie Poleska Dolina Bugu・Okuninka
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojska・Sitno
  • Stowarzyszenie Educo・Opole
  • Związek Sportu Flyball・Ożarów Mazowiecki
  • Fundacja Między Niebem a Ziemią・Wrocław
  • Fundacja Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej・Rybnik
  • Klub Kyokushin Karate im..Masuatsu Oyama・Wrocław
  • Fundacja EQUIEST・Kraków
Opinie klientów (4)
Polecam Fundację Rozwoju E-Commerce, która pomogła nam w opracowaniu polityki ochrony danych osobowych naszego stowarzyszenia. Bardzo dobry kontakt z pracownikami od samego początku. Zwłaszcza pani Ilona wykazała się dużą cierpliwością i zrozumieniem wobec mojej osoby, która w temacie była kompletnym laikiem. Profesjonalne podejście do tematu i chęć pomocy. Jestem zadowolona, że mogłam przy pomocy Fundacji uporać się z tym tematem.
Barbara Lamot - Klub Kyokushin Karate
Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Fundacją Rozwoju E-commerce. Usługa której było przygotowanie dedykowanej dokumentacji zgodnej z obowiązującymi przepisami została wykonana rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Zaproponowano nam korzystne rozwiązanie dostosowane do charakteru naszej działalności oraz udzielono odpowiedzi na wszystkie pytania. Przyczyniło się to do odpowiedniego bezpieczeństwa danych osobowych w naszej firmie. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego rekomendujemy Fundację jako specjalistę w swojej branży.
Jakub Kidawa - QUBUSS
Fundacja Rozwoju E-commerce z zaangażowaniem i starannością przygotowała dla naszej firmy pełną dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Praca została wykonana zgodnie z terminem. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Fundacja podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Otrzymaliśmy dokumentację w pełni dostosowaną do charakteru naszej działalności. Polecamy Fundację E-commerce jako solidnego i uczciwego partnera.
Edyta Kucharczyk - Dyrektor zarządzający, EMPRA
Sposób realizacji powierzonych Państwa firmie zadań, świadczy o wysokim profesjonalizmie. Firma zasługuje na miano solidnego i wiarygodnego partnera, którą polecamy innym przedsiębiorcom.
Marcin Frączkowski - Dyrektor operacyjny, MAR-KOS
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Rozwoju E-commerce
ul. Jana Dzierżonia 2
47-220 Kędzierzyn-Koźle
NIP:
7492096735
KRS:
0000652643
REGON:
366086506