Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama
Dyskutujemy, argumentujemy wykorzystując do tego celu filozofię.

Filozofujemy, bo lubimy :-). Od ponad 6 lat prowadzimy warsztaty filozoficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze zajęcia to fascynująca podróż przez poglądy, argumenty i doniosłe, a czasem zupełnie zwykłe.

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera aby zorganizować warsztaty, podczas których uczestnicy będą ze sobą rozmawiać, spierać się na argumenty, spotkają się z innym punktem widzenia skontaktuj się z Nami. Prowadzimy warsztaty filozoficzne i logiczne w całej Polsce. Szkolimy również z metody, wg której pracujemy.

Preferujemy spotkania w formie warsztatu i konwersatorium, podczas których wszyscy włączają się w dyskusję. Lecz jeśli poszukujesz wykładu, też damy radę :-).

Obsługiwane organizacje (5)
  • Teatr Polski ・Warszawa
  • Teatr Rampa・Warszawa
  • Teatr Lalka・Warszawa
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. B. Sychty・Pelplin
  • Przedszkole Kota Edwarda・Gdańsk
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Pracownia Filozoficzna Eureka
ul. Kasztanowa
05-860 Józefów
NIP:
5931701345