Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

S.M.S. Security and Management Systems

Obsługuje 2 organizacji
Reklama
Reklama
Usługi hostingowe, testy bezpieczeństwa i support IT dla NGO

Szanowni Państwo,

Pragnę zaoferować Państwu usługi naszej firmy S.M.S. Security and Management Systems https://s-m-s.pl/. Firma świadczy głównie usługi z zakresu hostingu oraz bezpieczeństwa informatycznego. To co odróżnia naszą firmę na rynku to podwyższony standard bezpieczeństwa oferowanych usług, a także wysoko wykwalifikowani specjaliści, obszerne doświadczenie oraz troska i indywidualne podejście do klienta.

W ofercie firmy znajdują się:

  • usługi hostingowe serwerów www oraz serwerów VPS (Virtual Private Server) o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa
  • testy bezpieczeństwa i audyty (testy penetracyjne)
  • usługi kompleksowego wsparcia technicznego w siedzibie klienta
  • interwencje powłamaniowe

W celu zapoznania się z pełną ofertą, cennikiem usług oraz poszczególnymi pakietami usługowymi zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://s-m-s.pl/pelna-oferta/. Znajdą tam Państwo wszelkie potrzebne informacje.

Nasza firma współpracuje z firmami prywatnymi, ale mamy również doświadczenie w pracy z NGO takimi jak np. fundacja Projekt:Polska. Klienci bardzo cenią sobie oferowane przez nas usługi, a z niektórymi opiniami na temat naszych przedsięwzięć mogą zapoznać się Państwo pod linkiem: https://s-m-s.pl/referencje.

Ponadto dla NGO, które nawiążą z nami kontakt dzięki ogłoszeniu proponujemy rabat 10% na wszystkie nasze usługi do końca roku kalendarzowego na hasło ngo2018.

Mając świadomość faktu, iż większość z Państwa ma już wykupione usługi u innych dostawców, w związku z tym dla wszystkich, którzy zdecydują się na wykupienie naszych usług proponujemy bezpłatny okres próbny na czas trwania umowy z innym operatorem (czas trwania okresu próbnego nie może przekroczyć pół roku).

W celu nawiązania współpracy bądź wyjaśnienia jakichkolwiek niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: piotr.jasiek@s-m-s.pl.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Piotr Jasiek

Cennik usług
Support software i hardware
40 zł netto / godzina
Hosting WWW
od 6,15 zł netto / miesięcznie
VPS (Virtual Private Server)
od 18,45 zł netto / miesięcznie
Obsługiwane organizacje (2)
  • Fundacja Projekt:Polska・Warszawa
  • Fundacja Centrum Cyfrowe・Warszawa
Opinie klientów (3)
Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy „S.M.S. – Security and Management Systems”, która wykonała dla nas interwencję powłamaniową, usługę bezpiecznego hostingu oraz usługę migracyjną. Firma wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając specyfikę naszej organizacji oraz oczekiwania wobec usług. Nasza współpraca przebiegła nienagannie i profesjonalnie.
Wiktor Jędrzejewski, Dyrektor fundacji Projekt:Polska
Firma S.M.S. – Security and Management Systems przygotowała dla nas środowisko testowe składające się z dużej liczby serwerów wirtualnych o zróżnicowanej konfiguracji. Zlecenie zostało wykonane w terminie i zgodnie z dostarczoną przez nas specyfikacją techniczna. Po uruchomieniu infrastruktury otrzymaliśmy również wsparcie w jej bieżącym utrzymaniu. Fachowe podejście do wykonywania usług informatycznych, elastyczna forma współpracy i świetna komunikacja pozwalają nam zarekomendować S.M.S. – Security and Management Systems oraz jej przedstawiciela – Piotra Jasiek – jako profesjonalnego i godnego zaufania kontrahenta.
Michał Grzechowiak, członek Zarządu MGBI sp. z o.o.
Zdecydowanie polecam usługi firmy S.M.S. Zapewniona przez nich infrastruktura jest profesjonalna oraz stabilna, wsparcie techniczne reaguje w perfekcyjnym tempie, a ceny wyróżniają się pozytywnie na tle konkurencji. Z przyjemnością utrzymuję i zachęcam do nawiązania współpracy z firmą Security and Management Systems.
Dominik Psujek, klient prywatny VPS
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
S.M.S. Security and Management Systems
ul. Rosy Bailly 3/9
01-494 Warszawa
NIP:
8561828002