Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
Nowoczesne i estetyczne strony internetowe dla NGO

Zapraszamy do skorzystania z usług RES-IT, ramienia informatycznego RES Spółki not-for-profit spółki z o.o. Działamy na rynku już drugi rok i zrealizowaliśmy parę naprawdę fajnych projektów dla ogólnopolskich i międzynarodowych podmiotów. Nie straszne nam żadne wyzwania - od prostej wizytówki czy odświeżenia strony na WordPressie po stworzenie autorskiego CMSa, aplikacji webowej lub mobilnej. Nasz zespół gromadzi w trzech osobach ponad 20 lat doświadczenia w programowaniu stron internetowych, a nasi klienci cieszą się z szybko i sprawnie działających stron wykonanych z zachowaniem uzgodnionych terminów (no, czasem poprawki zajmują trochę więcej, niż planujemy ;) ) Jeżeli nie chcecie płacić ogromnych pieniędzy, a zależy Wam na zrozumieniu specyfiki Waszej organizacji i stworzeniu czegoś idealnie dopasowanego do potrzeb Waszych beneficjentów, dzwońce i piszczcie do nas.

Nasz project manager ma za sobą 6 lat doświadczenia w pracy w dużej organizacji pozarządowej, zna też część środowiska warszawskich organizacji pozarządowych. Naprawdę wie, o co chodzi w pracy w trzecim sektorze oraz jak ją usprawniać i chętnie się dzieli swoim doświadczeniem.

Nasza Spółka działa w formule not-for-profit: wszelki zysk pozostały po pokryciu kosztów na mocy statutu spółki przeznaczamy na działalność pożytku publicznego - a konkretnie to wspieramy osoby zmagające się z zaburzeniami nerwowymi. Zamawiając u nas, dostajesz gwarancję profesjonalnej obsługi, a przy okazji robisz coś dobrego dla świata :)

Cennik usług
usługi informatyczne
od 50 zł/h
wycena zlecenia
bezpłatnie :)
konsultacje programistyczne - co zrobić, żeby było dobrze?
od 20 zł/h
Aplikacje mobilne
od 1000 zł
Pojedyncza strona - wizytówka
od 300 zł
Obsługiwane organizacje (2)
  • Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych FISE・Warszawa
  • Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Res-IT
ul. Elektoralna 14b
00-139 Warszawa
NIP:
9512426422
KRS:
0000657110
REGON:
366281751