Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Dzięki tej wizytówce
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Usługi Księgowe i Doradztwo Fundacje,Stowarzyszenia , Kluby Sportowe

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych.

Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.

Lata doświadczeń w tym zakresie pozwala nam się pozycjonować jako Biuro Rachunkowe o wysokiej specjalizacji w tej dziedzinie. Oprócz ścisłej wiedzy z zakresu księgowości mamy duże doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu dotacji, grantów i innych form dofinansowana. W tym przypadku zapewniamy indywidualne podejście do danej instytucji, a także doradztwo w zakresie prowadzenia działalności w III sektorze (NGO).

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej swoich organizacji.

Cennik usług
Usługa uzależniona od ilości dokumentów
od 50 zł netto
Obsługiwane organizacje (1)
  • Obecnie obsługujemy około 70 organizacji・Śląsk i cała Polska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe BAFA
ul. Wolności 13 / 16
41-700 Ruda Śląska
NIP:
6311311780