Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Usługi Księgowe Fundacje, Stowarzyszenia, Kluby Sportowe, Koła Gospodyń Wiejskich

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych.

Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.

Lata doświadczeń w tym zakresie pozwala nam się pozycjonować jako Biuro Rachunkowe o wysokiej specjalizacji w tej dziedzinie. Oprócz ścisłej wiedzy z zakresu księgowości mamy duże doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu dotacji, grantów i innych form dofinansowana. W tym przypadku zapewniamy indywidualne podejście do danej instytucji, a także szkolenia w zakresie poruszania się III sektorze (NGO).

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej swoich organizacji.

Cennik usług
Usługa uzależniona od ilości dokumentów
0
Obsługiwane organizacje (1)
  • Obecnie obsługujemy ponad 100 organizacji z całej Polski・Cała Polska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe BAFA
ul. Wolności 13 / 16
41-700 Ruda Śląska
NIP:
6311311780