Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Usługi Księgowe Fundacje, Stowarzyszenia, Kluby Sportowe, Koła Gospodyń Wiejskich

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych.

Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.

Lata doświadczeń w tym zakresie pozwala nam się pozycjonować jako Biuro Rachunkowe o wysokiej specjalizacji w tej dziedzinie. Oprócz ścisłej wiedzy z zakresu księgowości mamy duże doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu dotacji, grantów i innych form dofinansowana. W tym przypadku zapewniamy indywidualne podejście do danej instytucji, a także szkolenia w zakresie poruszania się III sektorze (NGO).

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej swoich organizacji.

Cennik usług
Usługa uzależniona od ilości dokumentów
0
Obsługiwane organizacje (1)
  • Obecnie obsługujemy ponad 100 organizacji z całej Polski・Cała Polska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe BAFA
ul. Wolności 13 / 16
41-700 Ruda Śląska
NIP:
6311311780