Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama
Instin - Tworzymy kulturę bezpieczeństwa

Instin - Tworzymy kulturę bezpieczeństwa

INSTIN świadczy usługi bezpieczeństwa dedykowane zarówno podmiotom gospodarczym, jak i administracji publicznej.

W ramach działalności dzielimy się przede wszystkim naszą wiedzą i doświadczeniem. Wspomagamy organizacje w zabezpieczeniu kluczowych zasobów i budowaniu strategicznej odporności na zagrożenia.

Naszym największym kapitałem jest wiedza i doświadczenie naszego zespołu. W jego skład wchodzą osoby głęboko zaangażowane w swoją pracę i dla których bezpieczeństwo jest najwyższą wartością. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, posiadającymi wszystkie wymagane prawem kompetencje i kwalifikacje. Część naszych ekspertów to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy w służbach i siłach specjalnych oraz instytucjach administracji rządowej i samorządowej.

Więcej na www.instin.pl

Obsługiwane organizacje (5)
  • Instytut Bezpieczeństwa Społecznego・Warszawa
  • Krzywy Komin, Centrum Rozwoju Zawodowego・Wrocław
  • Stowarzyszenie PASSA・Kielce
  • Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej im. Kard. S. Wyszyńskiego・Wrocław
  • Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej・Kraków
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Instin.pl
ul.
NIP:
9591778775