Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Ruda Śląska
Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Księgowość NGO

FRUX ksiegowość NGO

Od 9 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej i finansowej organizacji pozarządowych.

Nasza firma doskonale zna specyfikę NGO. Codzienne stykamy się z jej problemami i wyzwaniami.

Realizując zadania pożytku publicznego finansowane z różnych źródeł publicznych, prywatnych, środków europejskich należy wypełniać wymogi nałożone przez grantodawców – instytucje finansujące. Wymogi te w dużej mierze dotyczą księgowości i finansów. Rachunkowość w trzecim sektorze NGO jest dziedziną zmienną i wymagającą stałego uzupełniania wiedzy. Zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych w organizacjach pozarządowych wymagają znajomości takich zagadnień jak odrębność rachunkowa realizowanych projektów i programów, działalności odpłatnej i nieodpłatnej pożytku publicznego czy prowadzonej działalności gospodarczej.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej realizowanej przez nasze biura w Lublinie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie oraz on-line przez internet.

Jesteśmy w stanie komunikować się po angielsku i rosyjsku.

Współpracujemy z ekspertami branży NGO: prawnikami, specjalistami od podatków, finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich specjalizujących się w trzecim sektorze, by móc jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Zapewniamy indywidualne podejście oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności w 3 sektorze.

Zapraszamy do współpracy

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Frux
ul.
NIP:
536-19-09-467
KRS:
0000398980
REGON:
145846144