Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Księgowość NGO

FRUX ksiegowość NGO

Od 9 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej i finansowej organizacji pozarządowych.

Nasza firma doskonale zna specyfikę NGO. Codzienne stykamy się z jej problemami i wyzwaniami.

Realizując zadania pożytku publicznego finansowane z różnych źródeł publicznych, prywatnych, środków europejskich należy wypełniać wymogi nałożone przez grantodawców – instytucje finansujące. Wymogi te w dużej mierze dotyczą księgowości i finansów. Rachunkowość w trzecim sektorze NGO jest dziedziną zmienną i wymagającą stałego uzupełniania wiedzy. Zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych w organizacjach pozarządowych wymagają znajomości takich zagadnień jak odrębność rachunkowa realizowanych projektów i programów, działalności odpłatnej i nieodpłatnej pożytku publicznego czy prowadzonej działalności gospodarczej.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej realizowanej przez nasze biura w Lublinie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie oraz on-line przez internet.

Jesteśmy w stanie komunikować się po angielsku i rosyjsku.

Współpracujemy z ekspertami branży NGO: prawnikami, specjalistami od podatków, finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich specjalizujących się w trzecim sektorze, by móc jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Zapewniamy indywidualne podejście oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności w 3 sektorze.

Zapraszamy do współpracy

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Frux
ul.
NIP:
536-19-09-467
KRS:
0000398980
REGON:
145846144