Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundusze dla organizacji - efes1263

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Fundusze dla organizacji

Doświadczony Zespół oferuje doradztwo i kompleksową pomoc w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów wraz z załącznikami. w ramach programów POWER, RPO (wszystkie województwa). Specjalizujemy się w projektach, aktywizacyjnych, szkoleniowych, edukacyjnych. Pomagamy w zdobyciu funduszy na założenie i rozwój KIS,CIS, żłobków, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Wszyscy członkowie zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie eksperckie w pracy w KOP jak też przy realizacji projektów w instytucjach publicznych i pozarządowych. Bezpłatne konsultacje. Opieka nad całością procesu aplikacyjnego. Wysoka skuteczność w pozyskiwaniu środków.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
Adres biura:
Fundusze dla organizacji - efes1263
ul.
NIP:
efes1263@gmail.com