Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Stowarzyszenie "Naszym Dzieciom". Ośrodek Rehabilitacji "Słoneczko"
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie

1% podatku

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Naszym Dzieciom” z Brzezin.

Od 22 lat działamy na rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Prowadzimy rehabilitację neurologiczną dzieci i młodzieży w Ośrodku Rehabilitacji „Słoneczko” mieszczącym się  przy ul. Piłsudskiego 14 w Brzezinach koło Łodzi.

Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie rehabilitacji i wszechstronnej pomocy osobom niepełnosprawnym, głównie dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom. 

Statutowe cele działania Stowarzyszenie realizuje poprzez prowadzenie Ośrodka Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej "Słoneczko" w Brzezinach. 
Ośrodek działa od 1997 roku i zapewnia niepełnosprawnym bezpłatne zajęcia z fizjoterapeutą, masaże, terapię C-Eye, salę integracji sensorycznej, zajęcia z logopedą oraz terapię zajęciową. 

Obejmuje opieką ponad 90 dzieci i młodzieży z powiatu brzezińskiego i powiatów ościennych.

Organizujemy dla naszych podopiecznych spotkania integracyjne, imprezy, wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, muzeum. Prowadzimy Warsztaty Terapii Zajęciowej dla 30 uczestników – dorosłych osób niepełnosprawnych. Działamy na rzecz przełamywania barier i integracji, rozwijamy wolontariat. Obejmujemy opieką ponad 90 niepełnosprawnych, głównie dzieci i młodzieży i ta liczba wciąż rośnie.

Poszukujemy funduszy na realizację naszych działań, obecnie na zapewnienie opieki i bezpłatną terapię zajęciową dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Ośrodku Rehabilitacji „Słoneczko”. Ponadto brakuje nam środków na  bieżące utrzymanie Ośrodka, zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych.

Podaruj radość "Naszym Dzieciom", podaruj nam 1% podatku.

Prosimy o podarowanie dla Stowarzyszenia 1% podatku za 2018 rok. Każda nawet najmniejsza kwota jest ważna i potrzebna. Dzięki wpływom z 1% podatku utrzymujemy Ośrodek Rehabilitacji „Słoneczko” w Brzezinach i prowadzimy działania na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością.

W deklaracji podatkowej w rubryce: 
"Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wystarczy wpisać wyliczoną kwotę 1 % podatku i numer pod jakim Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Naszym Dzieciom” widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym: KRS – 0000150209. Nie trzeba wypełniać rubryki: „cel szczegółowy 1%”.

Ten mały procent tak wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i serdecznie dziękujemy w imieniu  podopiecznych Stowarzyszenia i ich rodziców.

Zbieramy nakrętki, makulaturę, pudełka kartonowe, butelki plastikowe. Jeśli ktoś chciałby nam przekazać, prosimy o kontakt.

Możesz znaleźć nas na FACEBOOKU https://web.facebook.com/stowarzyszenienaszymdzieciom/

A oto adres naszej strony internetowej: http://www.naszymdzieciom.cba.pl/index.html

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"
ul. Piłsudskiego 14
95-060 Brzeziny
NIP:
8331015040
KRS:
0000150209
REGON:
750463570