Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Stowarzyszenie "Naszym Dzieciom". Ośrodek Rehabilitacji "Słoneczko"
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie
Autor/źródło: Słoneczko
Zdjęcie

1% podatku

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Naszym Dzieciom” z Brzezin.

Od 22 lat działamy na rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Prowadzimy rehabilitację neurologiczną dzieci i młodzieży w Ośrodku Rehabilitacji „Słoneczko” mieszczącym się przy ul. Piłsudskiego 14 w Brzezinach koło Łodzi.

Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie rehabilitacji i wszechstronnej pomocy osobom niepełnosprawnym, głównie dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom.

Statutowe cele działania Stowarzyszenie realizuje poprzez prowadzenie Ośrodka Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej "Słoneczko" w Brzezinach.
Ośrodek działa od 1997 roku i zapewnia niepełnosprawnym bezpłatne zajęcia z fizjoterapeutą, masaże, terapię C-Eye, salę integracji sensorycznej, zajęcia z logopedą oraz terapię zajęciową.

Obejmuje opieką ponad 90 dzieci i młodzieży z powiatu brzezińskiego i powiatów ościennych.

Organizujemy dla naszych podopiecznych spotkania integracyjne, imprezy, wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, muzeum. Prowadzimy Warsztaty Terapii Zajęciowej dla 30 uczestników – dorosłych osób niepełnosprawnych. Działamy na rzecz przełamywania barier i integracji, rozwijamy wolontariat. Obejmujemy opieką ponad 90 niepełnosprawnych, głównie dzieci i młodzieży i ta liczba wciąż rośnie.

Poszukujemy funduszy na realizację naszych działań, obecnie na zapewnienie opieki i bezpłatną terapię zajęciową dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Ośrodku Rehabilitacji „Słoneczko”. Ponadto brakuje nam środków na bieżące utrzymanie Ośrodka, zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych.

Podaruj radość "Naszym Dzieciom", podaruj nam 1% podatku.

Prosimy o podarowanie dla Stowarzyszenia 1% podatku za 2018 rok. Każda nawet najmniejsza kwota jest ważna i potrzebna. Dzięki wpływom z 1% podatku utrzymujemy Ośrodek Rehabilitacji „Słoneczko” w Brzezinach i prowadzimy działania na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością.

W deklaracji podatkowej w rubryce:
"Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wystarczy wpisać wyliczoną kwotę 1 % podatku i numer pod jakim Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Naszym Dzieciom” widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym: KRS – 0000150209. Nie trzeba wypełniać rubryki: „cel szczegółowy 1%”.

Ten mały procent tak wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Stowarzyszenia i ich rodziców.

Zbieramy nakrętki, makulaturę, pudełka kartonowe, butelki plastikowe. Jeśli ktoś chciałby nam przekazać, prosimy o kontakt.

Możesz znaleźć nas na FACEBOOKU https://web.facebook.com/stowarzyszenienaszymdzieciom/

A oto adres naszej strony internetowej: http://www.naszymdzieciom.cba.pl/index.html

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"
ul. Piłsudskiego 14
95-060 Brzeziny
NIP:
8331015040
KRS:
0000150209
REGON:
750463570