Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Doradzamy firmom, fundacjom i samorządom. Mediosterem kieruje Jan Domaniewski, był wicenaczelny Faktu a obecnie eksperta ds. komunikacji w binzesie, ngo i polityce.

Stworzyłem firmę, która ma chronić moich klientów. Przed niezrozumieniem, brakiem akceptacji, zaufania, podejrzeniami czy obojętnością. Działamy podobnie jak zespół adwokacki, z tą różnicą, że naszym narzędziem są prawa rządzące mediami i opinią publiczną.

Przez wiele lat właśnie w mediach zwalczałem nieprzekonujące argumenty, blagę, brak wiarygodności i zwykłe nudziarstwo. U tych, o których pisaliśmy, ale też u dziennikarzy. Postanowiłem więc założyć firmę, która mechanizmy decydujące o sile perswazji mediów wykorzysta po stronie klienta.

Doradzamy naszym klientom, jak być wiarygodnym, jak planować działania tak, by ich wymowa i efekty przekonywały tych, których chcemy przekonać, budujemy spójną argumentację bardzo trudnych, często niewdzięcznych zagadnień. Przede wszystkim jednak pomagamy wywierać pożądany wpływ. Uczymy jak to robić, robimy to także w imieniu klienta.

Naszymi nowymi projektami są HELPDESK, czyli szybka pomoc, ONE-DAY MEETING, czyli dzień zakończony gotowymi rozwiązaniami, oraz MEDIA – oferta tworzenia na potrzeby klientów mediów równie sugestywnych, co czołowe tytuły w Polsce.

Jan Domaniewski

JAN DOMANIEWSKI – współtwórca i przez wiele lat zastępca redaktora naczelnego Faktu. Doradza i tworzy projekty w komunikacji biznesowej, społecznej i politycznej. Pracował jako ekspert w przedsięwzięciach m.in. Dominiki Kulczyk, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Związku Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Ikea Retail oraz Porozumienia Zielonogórskiego. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w Super Expressie i Gazecie Wyborczej. Uczestniczył w debatach publicystycznych na antenie TVP, Polsatu, Polskiego Radia i Superstacji. Jest twórcą Faktu International, tygodnika opartego na idei gazety Fakt, a dedykowanego Polakom na Wyspach. Stworzył również Fundację Faktu.

Obsługiwane organizacje (5)
  • Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności・Warszawa
  • Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce・Warszawa
  • Kulczyk Foundation・Warszawa
  • Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży・Warszawa
  • Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informcyjnego・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Agencja Komunikacji Społecznej Medioster
ul. Juliusza Słowackiego 27/33 lok. 104
01-592 Warszawa
NIP:
5252189241