Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Doradzamy firmom, fundacjom i samorządom. Mediosterem kieruje Jan Domaniewski, był wicenaczelny Faktu a obecnie eksperta ds. komunikacji w binzesie, ngo i polityce.

Stworzyłem firmę, która ma chronić moich klientów. Przed niezrozumieniem, brakiem akceptacji, zaufania, podejrzeniami czy obojętnością. Działamy podobnie jak zespół adwokacki, z tą różnicą, że naszym narzędziem są prawa rządzące mediami i opinią publiczną.

Przez wiele lat właśnie w mediach zwalczałem nieprzekonujące argumenty, blagę, brak wiarygodności i zwykłe nudziarstwo. U tych, o których pisaliśmy, ale też u dziennikarzy. Postanowiłem więc założyć firmę, która mechanizmy decydujące o sile perswazji mediów wykorzysta po stronie klienta.

Doradzamy naszym klientom, jak być wiarygodnym, jak planować działania tak, by ich wymowa i efekty przekonywały tych, których chcemy przekonać, budujemy spójną argumentację bardzo trudnych, często niewdzięcznych zagadnień. Przede wszystkim jednak pomagamy wywierać pożądany wpływ. Uczymy jak to robić, robimy to także w imieniu klienta.

Naszymi nowymi projektami są HELPDESK, czyli szybka pomoc, ONE-DAY MEETING, czyli dzień zakończony gotowymi rozwiązaniami, oraz MEDIA – oferta tworzenia na potrzeby klientów mediów równie sugestywnych, co czołowe tytuły w Polsce.

Jan Domaniewski

JAN DOMANIEWSKI – współtwórca i przez wiele lat zastępca redaktora naczelnego Faktu. Doradza i tworzy projekty w komunikacji biznesowej, społecznej i politycznej. Pracował jako ekspert w przedsięwzięciach m.in. Dominiki Kulczyk, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Związku Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Ikea Retail oraz Porozumienia Zielonogórskiego. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w Super Expressie i Gazecie Wyborczej. Uczestniczył w debatach publicystycznych na antenie TVP, Polsatu, Polskiego Radia i Superstacji. Jest twórcą Faktu International, tygodnika opartego na idei gazety Fakt, a dedykowanego Polakom na Wyspach. Stworzył również Fundację Faktu.

Obsługiwane organizacje (5)
  • Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności・Warszawa
  • Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce・Warszawa
  • Kulczyk Foundation・Warszawa
  • Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży・Warszawa
  • Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informcyjnego・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Agencja Komunikacji Społecznej Medioster
ul. Juliusza Słowackiego 27/33 lok. 104
01-592 Warszawa
NIP:
5252189241