Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama
Umiemy opowiadać obrazem...

Fundacja Warszawskatv została założona przez doświadczoną dziennikarkę telewizyjną, by upowszechniać film jako atrakcyjną i skuteczna formę edukacji/informacji/promocji. Specjalizujemy się w produkcji filmów promocyjnych dla organizacji pozarządowych, instytucji kultury i firm ( np. w zakresie działań CSR). Oferujemy również warsztaty w zakresie: wystąpień przed kamerą, kontaktów z mediami, skutecznej reklamy w prasie/internecie/telewizji. Nie prowadzimy działalności gospodarczej - usługi świadczymy w ramach statutowej działalności odpłatnej czyli "po kosztach". To sprawia, że nasze ceny są niższe niż firm komercyjnych. Nie jesteśmy płatnikami VAT - więc nasze ceny brutto=netto, co dla wielu organizacji oznacza dodatkową obniżkę kosztów. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Obsługiwane organizacje (2)
  • Fundacja LOTTO Milion Marzeń・Warszawa
  • Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Warszawskatv
ul.
NIP:
7010288130