Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama
Pieczątki Online

pieczatki online logo

Co przemawia za tym byś właśnie w e-pieczatki24.pl wyrobił pieczątki online? Przede wszystkim jakość, którą gwarantują nowoczesne technologie i doświadczeni ludzie obsługujący Twoje zlecenie. Kolejną podstawową zaletą jest profesjonalny i absolutnie indywidualny projekt wzoru pieczątki, opracowany przez grafika tylko dla Ciebie. Trzecia podstawowa zaleta to szybkość usługi. Pieczątki przez internet zamówione i opłacone online do godziny czternastej, wysyłamy jeszcze w dniu zamówienia, co oznacza dostawę w niespełna 24h. Polecamy ekologiczną i wyjątkowo trwałą pieczątkę Modico 3 i Nomo. Dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań proponujemy produkty rodzimego producenta - pieczątki Wagraf

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
e-pieczatki24.pl
ul. Mołdawska 27A/1
61-614 Poznań
NIP:
9721251955