Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
fotografia & grafika - od projektu do realizacji

Mam na imię Dorota – jestem liderką Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, sercem związana z wolontariatem i działalnością organizacji pozarządowych i mogę o sobie powiedzieć, graficzka i webmasterka zakochana w fotografii. To cała ja – uparta w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, aktywna, pełna pasji działania oraz dążąca do satysfakcji obu stron z wykonanych zadań.

Zapraszam do kontaktu 👉👉 studio@z1laika.pl 👈👈, do każdego powierzonego mi zadania podchodzę indywidualnie i bardzo poważnie, nie używam sformułowania: “nie da się”, wolę ”to będzie wyzwanie”.

Projektuję i przygotowuję do druku współpracując z najlepszymi drukarniami w kraju, dobieram indywidualnie materiały i gadżety reklamowe wraz z ich personalizacją. Wykonuję strony internetowe i dalej czuwam nad ich rozwojem, zapewniając opiekę administracyjną.

W 2018 roku uruchomiłam studio pod nazwą ⚡️Z1LAIKA⚡️ oferując – tworzenie stron internetowych – identyfikację wizualną – specjalistyczne projektowanie w AutoCAD – druk cyfrowy – gadżety reklamowe i usługi fotograficzne.

⏰ Zamów 👇:

📌usługę fotograficzną

📌projekt graficzny

📌materiały poligraficzne

📌stronę internetową z opieką administracyjną

📌gadżety reklamowe

👉👉 Zadzwoń, napisz 👈👈

Obsługiwane organizacje (2)
  • Darłowskie Centrum Wolontariatu・Darłowo
  • Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Studio Z1LAIKA Dorota Kuriata
ul.
NIP:
6721566901