Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
fotografia & grafika - od projektu do realizacji

Mam na imię Dorota – jestem liderką Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, sercem związana z wolontariatem i działalnością organizacji pozarządowych i mogę o sobie powiedzieć, graficzka i webmasterka zakochana w fotografii. To cała ja – uparta w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, aktywna, pełna pasji działania oraz dążąca do satysfakcji obu stron z wykonanych zadań.

Zapraszam do kontaktu 👉👉 studio@z1laika.pl 👈👈, do każdego powierzonego mi zadania podchodzę indywidualnie i bardzo poważnie, nie używam sformułowania: “nie da się”, wolę ”to będzie wyzwanie”.

Projektuję i przygotowuję do druku współpracując z najlepszymi drukarniami w kraju, dobieram indywidualnie materiały i gadżety reklamowe wraz z ich personalizacją. Wykonuję strony internetowe i dalej czuwam nad ich rozwojem, zapewniając opiekę administracyjną.

W 2018 roku uruchomiłam studio pod nazwą ⚡️Z1LAIKA⚡️ oferując – tworzenie stron internetowych – identyfikację wizualną – specjalistyczne projektowanie w AutoCAD – druk cyfrowy – gadżety reklamowe i usługi fotograficzne.

⏰ Zamów 👇:

📌usługę fotograficzną

📌projekt graficzny

📌materiały poligraficzne

📌stronę internetową z opieką administracyjną

📌gadżety reklamowe

👉👉 Zadzwoń, napisz 👈👈

Obsługiwane organizacje (2)
  • Darłowskie Centrum Wolontariatu・Darłowo
  • Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Studio Z1LAIKA Dorota Kuriata
ul.
NIP:
6721566901