Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Aplikacja do rozliczeń projektów 2do2

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Dołącz do aplikacji, która ułatwia rozliczenia projektów.

2do2 to aplikacja webowa dla organizacji pozarządowych, która ułatwia rozliczanie projektów i prowadzenie budżetu organizacji.

Aplikacja pomaga rozliczyć projekt, na bieżąco monitorować stan budżetu, skraca drogę do przygotowania rozliczeń końcowych, pomaga prowadzić bieżące rozliczenia organizacji.

Dzięki 2do2 ograniczysz liczbę błędów (aplikacja sprawdza czy się nie pomyliłaś/pomyliłeś), będziesz pamiętała/pamiętał o ważnych terminach związanych z rozliczeń projektu, mniej czasu poświęcisz na rozliczenia oraz zyskasz spokój, że są one dobrze przygotowane. Program pomaga podzielić pracę w zespole (dzięki ustawieniu różnych uprawień użytkownikom).

2do2 jest narzędziem non- profit skierowanym do organizacji pozarządowych. Dla małych organizacji jest dostępny bezpłatnie, dla większych za opłatą zależną od wielkości budżetu.

Aplikacja jest narzędziem dla koordynatorów i zarządów organizacji, ułatwia kontakty z księgowością. NIE JEST PROGRAMEM do rozliczeń księgowych ani do prowadzenia księgowości.

Narzędzie dostępne jest na www.2do2.org.pl

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Aplikacja do rozliczeń projektów 2do2
ul.
NIP:
1181827010
KRS:
0000228527