Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

SensArte - Centrum Arteterapii w Warszawie

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Terapia przez Sztukę

Terapia przez Sztukę to moja pasja. Prowadzę arteterapię dla dzieci i dorosłych, szkolenia dla firm chcących dbać o relacje i poszerzenie świadomości swoich pracowników oraz profesjonalne kursy „Akademii Arteterapii” – dla osób chcących kształcić się w tym kierunku. Moim celem jest wsparcie terapeutyczne, rozwój osobisty moich Klientów oraz edukacja arteterapeutyczna. Widzę, jak niezwykłą siłę mają oddziaływania twórcze poprzez sztuki plastyczne, muzykę i ruch. Uczę technik arteterapii, ponieważ chcę, aby więcej osób w profesjonalny sposób mogło poprzez sztukę pomagać innym. Współpracuję ze wspaniałymi specjalistami z dziedziny arteterapii, choreaoterapii, muzykoterapii, psychologii i coachingu, wspólnie tworząc pierwsze w Polsce Centrum poświęcone tylko działaniom arteterapeutycznym.

Cennik usług
Arteterapia indywidualna i grupowa
120
Muzykoterapia indywidualna i grupowa
120
Warsztaty rozwojowe i psychoedukacja
do ustalenia
Warsztaty i szkolenia dla dorosłych
120
Szkolenia z technik arteterapii
do ustalenia
Opinie klientów (4)
Wspaniałe, profesjonalne prowadzenie warsztatów. Uważnośc na grupę i na każdego z osobna. Dobrze przygotowane materiały. Dobra dynamika zajęc. Ciekawe tematy i przykłady. Świetna atmosfera. Warto wziąc udział w tych warsztatach, jeśli chce się przybliżyc, otworzyć na arteterapię, doświadczyc jej na sobie i poznac metody. Żal, ze tak krótko... Czuję, że sięgnę po to jeszcze �
Katarzyna Lis-Lachowicz
Z ogromną przyjemność uczestniczyłam w szkoleniu o zarządzaniu czasem i pieniędzmi. Jedno i drugie jest dla mnie problemem, ale na szkoleniu dano nadzieje takim osobom jak ja, że małymi kroczkami i z szacunkiem dla siebie i swoich słabości można coś z tym zrobić, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Jolanta Kwiatkowska
Bardzo profesjonalnie, ale nie sztywno, na zajęciach można poczuć flow
Ilona Opaszowska
Świetne szkolenia,genialna prowadząca,serdecznie polecam! ❤
Kasia Kiełtyka
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
SensArte - Centrum Arteterapii w Warszawie
ul.
NIP:
5222785122