Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

SensArte - Centrum Arteterapii w Warszawie

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Terapia przez Sztukę

Terapia przez Sztukę to moja pasja. Prowadzę arteterapię dla dzieci i dorosłych, szkolenia dla firm chcących dbać o relacje i poszerzenie świadomości swoich pracowników oraz profesjonalne kursy „Akademii Arteterapii” – dla osób chcących kształcić się w tym kierunku. Moim celem jest wsparcie terapeutyczne, rozwój osobisty moich Klientów oraz edukacja arteterapeutyczna. Widzę, jak niezwykłą siłę mają oddziaływania twórcze poprzez sztuki plastyczne, muzykę i ruch. Uczę technik arteterapii, ponieważ chcę, aby więcej osób w profesjonalny sposób mogło poprzez sztukę pomagać innym. Współpracuję ze wspaniałymi specjalistami z dziedziny arteterapii, choreaoterapii, muzykoterapii, psychologii i coachingu, wspólnie tworząc pierwsze w Polsce Centrum poświęcone tylko działaniom arteterapeutycznym.

Cennik usług
Arteterapia indywidualna i grupowa
120
Muzykoterapia indywidualna i grupowa
120
Warsztaty rozwojowe i psychoedukacja
do ustalenia
Warsztaty i szkolenia dla dorosłych
120
Szkolenia z technik arteterapii
do ustalenia
Opinie klientów (4)
Wspaniałe, profesjonalne prowadzenie warsztatów. Uważnośc na grupę i na każdego z osobna. Dobrze przygotowane materiały. Dobra dynamika zajęc. Ciekawe tematy i przykłady. Świetna atmosfera. Warto wziąc udział w tych warsztatach, jeśli chce się przybliżyc, otworzyć na arteterapię, doświadczyc jej na sobie i poznac metody. Żal, ze tak krótko... Czuję, że sięgnę po to jeszcze �
Katarzyna Lis-Lachowicz
Z ogromną przyjemność uczestniczyłam w szkoleniu o zarządzaniu czasem i pieniędzmi. Jedno i drugie jest dla mnie problemem, ale na szkoleniu dano nadzieje takim osobom jak ja, że małymi kroczkami i z szacunkiem dla siebie i swoich słabości można coś z tym zrobić, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Jolanta Kwiatkowska
Bardzo profesjonalnie, ale nie sztywno, na zajęciach można poczuć flow
Ilona Opaszowska
Świetne szkolenia,genialna prowadząca,serdecznie polecam! ❤
Kasia Kiełtyka
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
SensArte - Centrum Arteterapii w Warszawie
ul.
NIP:
5222785122