Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
Marketing i promocja, social media, obsługa administracyjna i informatyczna, Business Concierge

Wirtualna asystentka to osoba do zadań specjalnych. Twoja prawa ręka w zarządzaniu małym i średnim biznesem. Wirtualna asystentka to specjalista ds. PR, marketingu i social media. To copywriter i grafik, który zajmuje się każdym zadaniem - od kreacji marki, tworzenia stron internetowych przez prowadzenie kanałów społecznościowych, aż po umawianie spotkań i booking hoteli. Prace administracyjne mam w małym palcu. Moim celem jest skuteczne wsparcie w budowie wartościowego biznesu.

Cennik usług
Social media
do ustalenia
Grafika
do ustalenia
Business Concierge
do ustalenia
Obsługa online
do ustalenia
Obsługa administracyjna
do ustalenia
Obsługa IT
do ustalenia
Kreacja wizerunku osobistego
do ustalenia
Business Concierge
do ustalenia
Opinie klientów (3)
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Ewy, w kwestii copywrittingu jak i ogólnego online marketingu nie ma sobie równych. Profesjonalne i dokładne wykonanie usług, które zostały zlecone.
Cezary Paska
Ewa prowadzi mojego Fanpage Joga Życia, pięknie pisze, ma cudne pomysły, polecam z całego serca
Małgosia Kłaniecka
Ewa w swym zaangażowaniu oraz posiadanym zdolnościom zarządzania czasem i priorytetami, idealnie wpisuje się w ramy dynamicznie rozwijającej się firmy. Dzięki naszej współpracy jestem w stanie ze spokojem zaangażować więcej czasu w rozwój biznesu.
Krzysztof Janik
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
EM - Wirtualna Asystetnka
ul.
NIP:
954-25-86-805