Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Jedność

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Cel główny Fundacji Jedność : budzenie świadomości w świecie w zakresie różnych uwarunkowań psychospołecznych, które mają wpływ na jakość życia i zdrowie człowieka.
Zdjęcie

Akcja "Patrzenie w Oczy" na ulicy Piotrkowskiej

Zdjęcie

Akcja "Patrzenie w Oczy" na ulicy Piotrkowskiej

Zdjęcie

Warsztat "Obudź w Sobie Boskość"

Zdjęcie

Światowy Dzień Spokoju Wewnętrznego

Zdjęcie

spotkanie z Carlosem (gość z Puszczy Amazońskiej)

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5

Jesteśmy Fundacją działającą od 2017 roku. Realizujemy głównie akcje podnoszące świadomość społeczną np. Patrzenie w oczy na ulicy Piotrkowskiej, Walentynki dla Ziemi. Prócz tego dbamy o podnoszenie świadomości na temat stresu w pracy i zmian w prawie pracy w kierunku większej równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Robimy warsztaty relaksacyjne dla dzieci i młodzieży. Propagujemy jedność międzykulturową i świadomość, że naprawdę wszyscy jesteśmy jednym bez względu na wiek, płeć, rasę. Współorganizujemy koncerty „Wspomnienie Mirko” czując, że jego duch (były prezes fundacji) jest z nami cały czas.

Opinie klientów (4)
„…bardzo dziękuję za ten warsztat jak również poprzednie (…) Podobają mi się zarówno ćwiczenia jak i medytacje (…) Ujęło mnie również to, z jakim szacunkiem podchodzisz do ludzi, z którymi pracujesz i do czasu, którym dysponujemy podczas zajęć (…) Uważam, że jesteś stworzona do tego, co robisz – fajnie, że Cię spotkałam. ”
Alina
„Dziękuję za cudowne chwile i cudowną technikę! I Moc odnalezienia siebie….”
Maciek
„Nasza współpraca obejmowała m.in. prowadzenie serii zajęć z relaksacji i jogi śmiechu we wrześniu 2016 dla Firmy T-Mobile w głównym biurze firmy w Warszawie, z których nasz klient był zadowolony. Mogę polecić Agnieszkę Czubak jako dobrego fachowca do zajęć tańca intuicyjnego, relaksacji i jogi śmiechu oraz warsztatów „Przyjemność Ruchu”.
Piotr Bielski (Jogin Śmiechu)
„Możemy zarekomendować panią Agnieszkę Czubak jako trenera podstaw pracy z ciałem, potwierdzając jej wysokie kompetencje osobiste i pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć.”
Dawid i Zofia Rzepeccy (TantraLove)
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Jedność
ul.
NIP:
7282813113
KRS:
0000659414
REGON:
366377505