Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Jedność

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Cel główny Fundacji Jedność : budzenie świadomości w świecie w zakresie różnych uwarunkowań psychospołecznych, które mają wpływ na jakość życia i zdrowie człowieka.
Zdjęcie

Akcja "Patrzenie w Oczy" na ulicy Piotrkowskiej

Zdjęcie

Akcja "Patrzenie w Oczy" na ulicy Piotrkowskiej

Zdjęcie

Warsztat "Obudź w Sobie Boskość"

Zdjęcie

Światowy Dzień Spokoju Wewnętrznego

Zdjęcie

spotkanie z Carlosem (gość z Puszczy Amazońskiej)

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5

Jesteśmy Fundacją działającą od 2017 roku. Realizujemy głównie akcje podnoszące świadomość społeczną np. Patrzenie w oczy na ulicy Piotrkowskiej, Walentynki dla Ziemi. Prócz tego dbamy o podnoszenie świadomości na temat stresu w pracy i zmian w prawie pracy w kierunku większej równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Robimy warsztaty relaksacyjne dla dzieci i młodzieży. Propagujemy jedność międzykulturową i świadomość, że naprawdę wszyscy jesteśmy jednym bez względu na wiek, płeć, rasę. Współorganizujemy koncerty „Wspomnienie Mirko” czując, że jego duch (były prezes fundacji) jest z nami cały czas.

Opinie klientów (4)
„…bardzo dziękuję za ten warsztat jak również poprzednie (…) Podobają mi się zarówno ćwiczenia jak i medytacje (…) Ujęło mnie również to, z jakim szacunkiem podchodzisz do ludzi, z którymi pracujesz i do czasu, którym dysponujemy podczas zajęć (…) Uważam, że jesteś stworzona do tego, co robisz – fajnie, że Cię spotkałam. ”
Alina
„Dziękuję za cudowne chwile i cudowną technikę! I Moc odnalezienia siebie….”
Maciek
„Nasza współpraca obejmowała m.in. prowadzenie serii zajęć z relaksacji i jogi śmiechu we wrześniu 2016 dla Firmy T-Mobile w głównym biurze firmy w Warszawie, z których nasz klient był zadowolony. Mogę polecić Agnieszkę Czubak jako dobrego fachowca do zajęć tańca intuicyjnego, relaksacji i jogi śmiechu oraz warsztatów „Przyjemność Ruchu”.
Piotr Bielski (Jogin Śmiechu)
„Możemy zarekomendować panią Agnieszkę Czubak jako trenera podstaw pracy z ciałem, potwierdzając jej wysokie kompetencje osobiste i pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć.”
Dawid i Zofia Rzepeccy (TantraLove)
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Jedność
ul.
NIP:
7282813113
KRS:
0000659414
REGON:
366377505