Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
Skład książek i periodyków, przygotowanie tekstu do druku, łamanie publikacji - TYLKO U NAS szybko i profesjonalnie.

GRAFINI DTP istnieje nieprzerwanie na rynku wydawniczym od 2000 roku. Zajmujemy się profesjonalnym łamaniem książek z zakresu historii, literatury, lingwistyki, techniki itd. Składamy także albumy, słowniki, podręczniki szkolne i materiały edukacyjne (również w językach obcych), katalogi, periodyki, akcydensy i kalendarze. Wykonujemy rysunki, skanowanie, redakcję techniczną, a także pomagamy zorganizować cały proces produkcyjny (łącznie z drukiem). Przyjmujemy zlecenia na projektowanie reklam i okładek.

Doświadczony zespół GRAFINI DTP przygotował do druku już ponad 3000 książek, periodyków i innych wydawnictw. Jest w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Zapraszamy do współpracy nie tylko do naszej pracowni w Brwinowie - pracujemy również zdalnie, oferujemy więc nasze usługi również organizacjom działającym w odległych zakątkach kraju.

Cennik usług
projekt okładki
od 300 zł netto
projekt makiety
od 300 zł netto
przygotowanie do druku
od 50 zł netto za arkusz wydawniczy lub od 5 zł netto za stronę publikacji
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Grafini DTP
ul. ul. Kościuszki 1A/11
05-840 Brwinów
NIP:
534-106-17-49
REGON:
016324084