Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Chcemy, by w Pracowni Kulturalnej ludzie spotykali się ze sobą i dobrze spędzali wspólnie czas.

Pracownia Kulturalna

Pracownia Kulturalna jest spółdzielnią socjalną i zatrudnia zarówno osoby sprawne, jak i z niepełnosprawnością. Pracownia Kulturalna powstała gdyż dostrzegliśmy, że w okolicach Płaszowa istnieje luka w zakresie ciekawej oferty kulturalnej i zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Nie oznacza to jednak, że oferta Pracowni jest przeznaczona tylko dla tych grup wiekowych. Pragniemy także przyciągnąć ludzi dorosłych, w tym seniorów. 

Chcemy, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie i mógł zagospodarować swój wolny czas bez przymusu dojeżdżania do centrum miasta, zwłaszcza w godzinach popołudniowego szczytu. Zdecydowaliśmy się usytuować Pracownię w Małym Płaszowie, w okolicach zalewu i Parku Bagry Wielkie. W okresie wiosenno-letnim planujemy szereg aktywności na świeżym powietrzu w oparciu o modernizującą się okolicę Bagrów. W zimie chcemy was zaskoczyć pomysłami na spędzenie czasu w naszej siedzibie przy ul. Bagrowej 80 lok. 43. 

Przygotowaliśmy szereg ciekawych zajęć cyklicznych oraz spotkań skierowanych do różnych odbiorców: dzieci, młodzieży, mam i tatusiów, kobiet, w tym kobiet w ciąży, a także seniorów, m.in. bogatą gamę zajęć artystycznych – w tym z zakresu designu i architektury, umuzykalniające oraz angażujące różne zmysły, programowanie i robotykę, zajęcia sportowe o charakterze mentalnym takie jak joga, pilates czy body art. W Pracowni jest czynny gabinet biofeedback. W naszej ofercie znajdą się różne wyjazdy i wycieczki tematyczne. W planach mamy wiele działań projektowych nakierowanych na lokalne środowisko i społeczność.

Serdecznie zapraszamy do nas i skorzystania z naszej oferty.

Cennik usług
Klub Rodzica
0
Centrum Aktywności Seniorów
0
Pilatess/Latino/Zumba/Joga
15zł- pierwsze zajęcia, 25 zł w karnecie
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Pracownia Kulturalna
ul.
NIP:
6793164193
KRS:
0000714670
REGON:
369304607