Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama
Chcemy, by w Pracowni Kulturalnej ludzie spotykali się ze sobą i dobrze spędzali wspólnie czas.

Pracownia Kulturalna

Pracownia Kulturalna jest spółdzielnią socjalną i zatrudnia zarówno osoby sprawne, jak i z niepełnosprawnością. Pracownia Kulturalna powstała gdyż dostrzegliśmy, że w okolicach Płaszowa istnieje luka w zakresie ciekawej oferty kulturalnej i zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Nie oznacza to jednak, że oferta Pracowni jest przeznaczona tylko dla tych grup wiekowych. Pragniemy także przyciągnąć ludzi dorosłych, w tym seniorów.

Chcemy, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie i mógł zagospodarować swój wolny czas bez przymusu dojeżdżania do centrum miasta, zwłaszcza w godzinach popołudniowego szczytu. Zdecydowaliśmy się usytuować Pracownię w Małym Płaszowie, w okolicach zalewu i Parku Bagry Wielkie. W okresie wiosenno-letnim planujemy szereg aktywności na świeżym powietrzu w oparciu o modernizującą się okolicę Bagrów. W zimie chcemy was zaskoczyć pomysłami na spędzenie czasu w naszej siedzibie przy ul. Bagrowej 80 lok. 43.

Przygotowaliśmy szereg ciekawych zajęć cyklicznych oraz spotkań skierowanych do różnych odbiorców: dzieci, młodzieży, mam i tatusiów, kobiet, w tym kobiet w ciąży, a także seniorów, m.in. bogatą gamę zajęć artystycznych – w tym z zakresu designu i architektury, umuzykalniające oraz angażujące różne zmysły, programowanie i robotykę, zajęcia sportowe o charakterze mentalnym takie jak joga, pilates czy body art. W Pracowni jest czynny gabinet biofeedback. W naszej ofercie znajdą się różne wyjazdy i wycieczki tematyczne. W planach mamy wiele działań projektowych nakierowanych na lokalne środowisko i społeczność.

Serdecznie zapraszamy do nas i skorzystania z naszej oferty.

Cennik usług
Klub Rodzica
0
Centrum Aktywności Seniorów
0
Pilatess/Latino/Zumba/Joga
15zł- pierwsze zajęcia, 25 zł w karnecie
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Pracownia Kulturalna
ul.
NIP:
6793164193
KRS:
0000714670
REGON:
369304607