Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Biuro Rachunkowe - Czwarta Planeta

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 14 organizacji
Reklama
Usługi Księgowe i Prawne dla Organizacji NGO - Stowarzyszeń, Fundacji, Klubów Sportowych i Firm, już na etapie tworzenia. Możliwość dojazdu do klienta.

Biura rachunkowe - Czwarta Planeta Joanna Witkowska.

Udzielam wsparcia rachunkowego i prawnego organizacjom ekonomii społecznej już od początku podjęcia działalności, a także na etapie tworzenia organizacji.

Jeżeli Państwa organizacja lub firma potrzebuje księgowej, która zajmie się kompleksowo obsługą rachunkową, a nie chcą Państwo nikogo zatrudniać na etat, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

Zapraszam do współpracy.

Usługi księgowe mogę świadczyć w formie księgowości na odległość, jak i w siedzibie zleceniodawcy oraz na programie księgowym klienta.

Dojeżdżam po dokumenty do klientów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe - Czwarta Planeta
ul.
NIP:
0000000000