Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Entaris Studio - Agencja Kreatywna SEO

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Wyjątkowo przemyślane strony internetowe

Entaris Studio

Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną B2B z siedzibą we Wrocławiu

ENTARIS STUDIO tworzy doświadczony zespół specjalistów – przedsiębiorców o bogatej historii oraz nieprzeciętnych umiejętnościach w swoich dziedzinach pracy. Współpracujemy ze sobą w modelu B2B. Każdy z nas prowadzi własną działalność gospodarczą, dlatego pracujemy na jasnych i przejrzystych warunkach. Wśród nas są osoby profesjonalnie zajmujące się projektowaniem stron internetowych pod kątem UX Design. Współpracujemy z programistami Back-End oraz Frond-End, jak również Webdeveloperami, projektującymi responsywne i nowoczesne strony internetowe, oparte o system zarządzania treścią CMS WordPress oraz inne, popularne systemy CMS. Projektujemy również aplikacje w oparciu o własne, autorskie rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania bez kompromisów!

Współpracujemy również ze specjalistami zajmującymi się pozycjonowaniem stron WWW, budującymi wysokie pozycje w wyszukiwarce Google dla każdej witryny WWW naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim mają działać skutecznie i prowadzić do oczekiwanych rezultatów. Zajmujemy się również obsługą kont społecznościowych naszych klientów. Przede wszystkim skupiamy się na prowadzeniu i promocji fanpage firmowych w serwisie Facebook oraz profili firmowych na LinkedIn. Na życzenie klientów zajmujemy się również prowadzeniem kont na Twitterze, Instagramie, Google oraz innych sieciach społecznościowych.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Entaris Studio - Agencja Kreatywna SEO
ul. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
NIP:
6181930265
REGON:
369506179