Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Dla Was

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Żłobek Dla Was

Żłobek Dla Was

W naszej placówce na pierwszym miejscu stawiamy dobro i rozwój każdego dziecka. Zależy nam na tym, aby każdy maluch miał odpowiednią opiekę jak i z każdym dniem spędzonym wśród rówieśników stawał się coraz bardziej samodzielny i poszerzał swoje umiejętności. W żłobku nie mamy określonego stałego planu dnia, staramy się go dopasować do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Podczas całodniowej opieki, czynności higienicznych, leżakowania oraz pory spożywania posiłków organizujemy dla dzieci różnorodne zajęcia. Pracujemy różnymi metodami – tak, aby każdy maluch mógł rozwijać się wszechstronnie. Nawiązując do pedagogiki Marii Montessori stawiamy też na obserwację dziecka i bycie jego pomocnikiem we wspinaczce którą pokonuje wspinając się na własne szczyty.

Oprócz swobodnych zabaw dziecięcych organizowane będą zajęcia muzyczno-rytmiczne, ruchowe, relaksacyjno-wyciszające, dydaktyczne, manualne itp. Podczas zabawy pragniemy kształtować i rozwijać wszystkie zmysły, umiejętności językowe, mowę, koordynację wzrokowo-ruchową. Zajęcia prowadzone będą zarówno w sposób indywidualny, jak i grupowy, aby reagować na potrzeby każdego dziecka, jak i uczyć ich współpracy w grupie. Ponadto przy pracy z dziećmi wykorzystane zostaną elementy terapii pedagogicznej m. in. bajkoterapia, muzykoterapia, integracja sensoryczna czy sensoplastyka©.

Cennik usług
Czesne
700 zł/miesiąc (bez dotacji)
Wyżywienie
10 zł/dzień
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Dla Was
ul. Derdowskiego 16
84-230 Rumia
NIP:
588-24-02-127
KRS:
0000486599
REGON:
222002560