Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Wspieram ludzi, aby rozwijali swoje kompetencje i talenty oraz organizacje, aby dzięki ludziom mogły stawać się lepsze. Zapraszam do kontaktu - do 31.10.19 specjalna zniżka dla NGO.

Zapraszam na sesję

Prowadzę sesję coachingowe - life coaching oraz coaching kariery. Współpracuję w większych projektach lub indywidualnie - dla osób, firm i organizacji.

  • Dla kogo jest coaching? Dla każdego, kto chce zmiany w swoim życiu i jest gotowy wyjść z miejsca, w którym czuje się sfrustrowany, przytłoczony, zagubiony - a w zamian chce czuć się spełniony, doceniać siebie oraz żyć i pracować w zgodzie z własnymi wartościami.
  • Gdzie można wykorzystać coaching? W życiu codziennym - do własnego rozwoju, do poprawy relacji z bliskimi, do świadomego życia. W życiu zawodowym - do rozwoju umiejętności, awansu, współpracy z ludźmi.
  • Dlaczego warto? Aby zmienić negatywne przekonania o sobie. Często żyjemy w ograniczeniu swoimi przekonaniami lub opiniami innych ludzi. Nie wierzymy w siebie; nie możemy osiągnąć tego, czego pragniemy; nie możemy porozumieć się z niektórymi osobami lub naprawić relacji. Nasze przekonania o sobie, postawy, światopogląd – mogą wspierać lub hamować.
  • Dlaczego jeszcze warto? Aby dokładnie określić cel, do którego zmierzamy. Czasami nie wiemy, dokąd chcemy dojść. Nie potrafimy nazwać lub doprecyzować naszych celów, są mgliste. Zmiana jest trudna. Chcemy jej, ale po drodze tracimy cel z oczu. Jasne określenie celu pomaga do niego dojść.

Sesje coachingowe mogą odbywać się w bezpośrednim kontakcie lub przez Skype.

Cennik usług
Sesja coachingowa (60 min)
90 zł/h (dla NGO 45 zł/h, szczegóły promocji w opisie powyżej)
Pakiet 10 sesji coachingowych (10 x 60 min)
810 zł (dla NGO - 405 zł, szczegóły promocji w opisie powyżej)
Pakiet 5 sesji coachingowych (5 x 60 min)
405 zł (dla NGO - 205 zł, szczegóły promocji w opisie powyżej)
Doradztwo kariery - sesja 90 min
100 zł/sesja (dla NGO 70 zł/sesja)
Opinie klientów (6)
Znam Anię jako kompetentną managerkę, empatyczną i dojrzałą biznesowo, która potrafi inspirować ludzi do rozwoju i nowych projektów. Ma doświadczenie w wyszukiwaniu talentów i budowaniu zespołów na różnych poziomach organizacji. Mogę polecić Anię jako rzetelnego, nad wyraz odpowiedzialnego, długoterminowego partnera, który wyróżnia się "miękkością" podejścia do klienta, jednocześnie realizując bardzo ambitne targety.
Małgorzata Jasnoch, Co-Founder & Board Member at TEAL Action Learning Global
Z Anią zawsze dobrze mi się pracowało, bo cechuje ją ogromny szacunek do innych, a jednocześnie duża odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, także unijnymi, oraz wiedzę i kompetencje w zakresie strategii marketingowych. Potrafi naturalnie i bezinteresownie dzielić się wiedzą, co buduje jej dobre relacje z innymi członkami zespołu. Ma silną wewnętrzną motywację do rozwoju, dzięki czemu potrafi się świetnie adaptować w sytuacji zmiany.
Joanna Grandzicka, Memeber of Board at TEAL Action Learning Global
Anna mocno angażuje się w podjęte tematy/projekty. Jej silną stroną jest automotywacja i nastawienie na realizację celu: osiąga świetne rezultaty, jeśli tylko dać jej przestrzeń do rozwinięcia skrzydeł. Poza tym buduje dobre relacje, które trwają przez wiele lat. Zawsze posiada lub gromadzi szeroką wiedzę na tematy, którymi się zajmuje. Cenię jej doświadczenie w zarządzaniu.
Agata Kucharska, Doradca zawodowy w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku
Czasami są kompetencje, a nie ma chemii. Wtedy, mimo pozorów, trudno znaleźć wspólny język. Z Anią ten kontakt łapie się szybko. Jej wyczucie powagi i odpowiedzialności w pracy, a z drugiej strony poziomu luzu i humoru jest taki, jaki akceptuje większość jej współpracowników. Pewnie dlatego dobrze się nam razem pracuje.
Emilia Michalska, Kanclerz w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku
Ania - poświęca się zawsze temu co robi a to co robi robi zawsze profesjonalnie.
Jakub Ryfa, CEO at JOYevent.pl - event & travel agency
Polecam współpracę z Anią. To profesjonalna, rzetelna, pełna pomysłów i energii osoba. Do tego Anię cechuje nieskończona cierpliwość i dający energię optymizm. Mam nadzieje, ze nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się spotkają.
Magdalena Oleszko, Kierownik ds Wsparcia Sprzedaży, trojmiasto.pl
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Personal Talent
ul.
NIP:
8471077578