Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu Fundacji/Stowarzyszenia

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu oraz rozruchu Fundacji/Stowarzyszenia lub ewentualnych zmianach/restrukturyzacji etc.

Cała Polska. Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu oraz rozruchu nowej Fundacji/stowarzyszenia ( przygotuję całość dokumentacji formalnej i formularzy itd. oraz przygotuję dla zainteresowanego najważniejsze informacje związane z działającą nową organizacją i jej fundraisingiem/przeszkolę w tym zakresie. w pozyskiwaniem partnerów, funduszy, doradztwo indywidualne dla danej organizacji) lub zmianach danego statutu na rzecz OPP lub działalności gospodarczej. Pomogę w restrukturyzacji lub zmianach w danej organizacji istniejącej oraz przeszkolę nowy zespół organizacji niedoświadczony zespół organizacji w rozwoju, funkcjonowaniu, pozyskiwaniu partnerów i funduszy. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w ngo-sach, ich rozwoju i tworzeniu, realizacji, koordynacji i rozliczeniach projektów realizowanych przez organizację pozarządowe.  Mieszkam na terenie województwa małopolskiego jednak istnieje możliwość pracy/szkolenia etc. poza tym regionem. Stawka ustalana indywidualnie w zależności od zakresu pracy. Forma umowa zlec./ dzieło.

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu Fundacji/Stowarzyszenia
ul.
NIP:
0000