Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu Fundacji/Stowarzyszenia

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu oraz rozruchu Fundacji/Stowarzyszenia lub ewentualnych zmianach/restrukturyzacji etc.

Cała Polska. Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu oraz rozruchu nowej Fundacji/stowarzyszenia ( przygotuję całość dokumentacji formalnej i formularzy itd. oraz przygotuję dla zainteresowanego najważniejsze informacje związane z działającą nową organizacją i jej fundraisingiem/przeszkolę w tym zakresie. w pozyskiwaniem partnerów, funduszy, doradztwo indywidualne dla danej organizacji) lub zmianach danego statutu na rzecz OPP lub działalności gospodarczej. Pomogę w restrukturyzacji lub zmianach w danej organizacji istniejącej oraz przeszkolę nowy zespół organizacji niedoświadczony zespół organizacji w rozwoju, funkcjonowaniu, pozyskiwaniu partnerów i funduszy. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w ngo-sach, ich rozwoju i tworzeniu, realizacji, koordynacji i rozliczeniach projektów realizowanych przez organizację pozarządowe. Mieszkam na terenie województwa małopolskiego jednak istnieje możliwość pracy/szkolenia etc. poza tym regionem. Stawka ustalana indywidualnie w zależności od zakresu pracy. Forma umowa zlec./ dzieło.

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Pomogę w napisaniu statutu i stworzeniu Fundacji/Stowarzyszenia
ul.
NIP:
0000