Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Zapewniamy kompleksową, opartą na wartościach strategię rozwoju organizacji i kompetencji ludzi w organizacji.

Logo VandO

Kim jesteśmy?

VandO oznacza “Value(s) and Organization”. Pierwszy element to wartość (value), jaką dzięki naszym działaniom wnosimy do życia ludzi i organizacji. To także spójny kompas wartości (values), na których opieramy pracę oraz współpracę ze sobą i z naszymi Klientami. I drugi element - organizacja (organization). Z jednej strony oznacza organizację, porządek, systematyczność, zaś z drugiej strony strukturę - przestrzeń, w której ludzie realizują swoje cele (czy jest to firma, czy zespół, czy rodzina). Tą dobrze zorganizowaną, uporządkowaną przestrzenią możemy być także my sami - każda pojedyncza osoba.

Co robimy?

Zapewniamy kompleksową, opartą na wartościach strategię rozwoju kompetencji, organizacji i ludzi w organizacjach. Promujemy dialog i dbałość o innych, jako podstawę budowania współpracy z naszymi partnerami.

Nasza filozofia

Podstawą naszej filozofii jest praca systemowa. Zachęcamy naszych klientów do kompleksowego spojrzenia na swoją organizację z punktu widzenia zarówno procesów, jak i ludzi.

Projektujemy rozwiązania, które uwzględniają pojedyncze osoby, zespół, organizację, systemy, otoczenie. Działamy z uważnością na powiązania między nimi i utrzymanie równowagi.

Podstawą naszej filozofii jest również otwartość na kwestie społeczne. Aktywnie uczestnicząc w istotnych wydarzeniach w środowisku promujemy dialog i konstruktywne radzenie sobie z sytuacjami trudnymi m.in. poprzez mediacje.

Nasi eksperci

Każdy z Ekspertów VandO posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji działań rozwojowych. Pracujemy z dużymi firmami, korporacjami, NGO, spółkami państwowymi a także MMŚP.

Nasi eksperci specjalizują się m.in. w obszarach: budowania skutecznej komunikacji, budowania standardów współpracy, budowania zespołu, wdrażania systemów rozwiązywania konfliktów, mediacji, zarządzania, sprzedaży, negocjacji, jakości obsługi klientów oraz projektowania i wdrażania rozwiązań HR (systemy ocen, onboarding, procesy SC/AC/DC).

>>> Zapraszamy do kontaktu!

VandO sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 37/24,

00-873 Warszawa

Pliki do pobrania
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
VandO sp. z o.o
ul.
NIP:
9512485790
KRS:
0000795794
REGON:
383519952