Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Zapewniamy kompleksową, opartą na wartościach strategię rozwoju organizacji i kompetencji ludzi w organizacji.

Logo VandO

Kim jesteśmy?

VandO oznacza “Value(s) and Organization”. Pierwszy element to wartość (value), jaką dzięki naszym działaniom wnosimy do życia ludzi i organizacji. To także spójny kompas wartości (values), na których opieramy pracę oraz współpracę ze sobą i z naszymi Klientami. I drugi element - organizacja (organization). Z jednej strony oznacza organizację, porządek, systematyczność, zaś z drugiej strony strukturę - przestrzeń, w której ludzie realizują swoje cele (czy jest to firma, czy zespół, czy rodzina). Tą dobrze zorganizowaną, uporządkowaną przestrzenią możemy być także my sami - każda pojedyncza osoba.

Co robimy?

Zapewniamy kompleksową, opartą na wartościach strategię rozwoju kompetencji, organizacji i ludzi w organizacjach. Promujemy dialog i dbałość o innych, jako podstawę budowania współpracy z naszymi partnerami.

Nasza filozofia

Podstawą naszej filozofii jest praca systemowa. Zachęcamy naszych klientów do kompleksowego spojrzenia na swoją organizację z punktu widzenia zarówno procesów, jak i ludzi. 

Projektujemy rozwiązania, które uwzględniają pojedyncze osoby, zespół, organizację, systemy, otoczenie. Działamy z uważnością na powiązania między nimi i utrzymanie równowagi.

Podstawą naszej filozofii jest również otwartość na kwestie społeczne. Aktywnie uczestnicząc w istotnych wydarzeniach w środowisku promujemy dialog i konstruktywne radzenie sobie z sytuacjami trudnymi m.in. poprzez mediacje.

Nasi eksperci

Każdy z Ekspertów VandO posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji działań rozwojowych. Pracujemy z dużymi firmami, korporacjami, NGO, spółkami państwowymi a także MMŚP.

Nasi eksperci specjalizują się m.in. w obszarach: budowania skutecznej komunikacji, budowania standardów współpracy, budowania zespołu, wdrażania systemów rozwiązywania konfliktów, mediacji, zarządzania, sprzedaży, negocjacji, jakości obsługi klientów oraz projektowania i wdrażania rozwiązań HR (systemy ocen, onboarding, procesy SC/AC/DC). 

>>> Zapraszamy do kontaktu!

VandO sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 37/24, 

00-873 Warszawa

Pliki do pobrania
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
VandO sp. z o.o
ul.
NIP:
9512485790
KRS:
0000795794
REGON:
383519952