Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Przygotuję wniosek projektowy - profesjonalnie

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Skuteczne wsparcie w aplikowaniu o dotacje i fundusze dla NGO

Dlaczego warto ze mną współpracować?

  • Jestem prawnikiem.
  • Mam bogate doświadczenie w relacjach z NGO i administracją publiczną (wiele lat pracowałem w administracji publicznej - w państwowej i w samorządzie terytorialnym, byłem również prezesem fundacji i aplikowałem o granty).
  • Chętnie doradzę już na etapie tworzenia się pomysłów, następnie ich realizacji, a także w zakresie rzetelnego opisu przedsięwzięcia we wniosku konkursowym. Przygotowuję również pełną analizę rynku, otoczenia, opłacalności itp. Jeżeli będzie taka konieczność - współpracuję z księgowym oraz strategiem rynkowym, którzy chętnie pomogą w przygotowaniu wniosku.

Jak działam?

  • Zaczynamy od kontaktu mailowego lub telefonicznego i wstępnego przedstawienia pomysłu przez partnera.
  • Następnie spotykam się z partnerem i omawiamy szczegóły wniosku - jeżeli to konieczne kilka razy. Możliwe są także spotkania zdalne (np. przez Skype).
  • Wspólnie ustalamy stawkę za przygotowanie wniosku - w oparciu o budżet partnera, rodzaj konkursu i stopień skomplikowania wniosku.
  • NGO dostaje pieniądze na realizację przedsięwzięcia:).

Zapraszam do kontaktu! Działam na terenie całej Polski - jestem w pełni mobilny.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Przygotuję wniosek projektowy - profesjonalnie
ul.
NIP:
---