Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
szkolenia, konsultacje, CSR, zrównoważony rozwój, sustainability, hr, logistyka, PhD

Zwraca się do Państwa z propozycją współpracy. Szkolę w obszarze zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Uczę ekonomii cyklu zamkniętego, ekonomii współdzielenia, czystej produkcji oraz świadomej konsumpcji.

Posiadam kompetencje i warsztat wykładowcy oraz wieloletnie doświadczenie, który umożliwiają mi realizację usług edukacyjnych na najwyższym poziomie, zarówno autorskich, jak i zleconych.

Wiedza i dobre praktyki prezentowane w trakcie szkoleń, wzbogacone są wieloletnią praktyką, przy realizacji projektów i kampanii edukacyjnych i aktywistycznych, zarówno dla biznesu jak i NGO.

Opracowuję autorskie programy rozwojowe, oparte na analizie dostępnej literatur, obowiązującego prawa i standardów oraz dobrych praktyk, wdrażanych przez organizacje i przedsiębiorstwa. Uwzględniam w nim również trendy i wyzwania wynikające z pogłębiających się efektów zmian klimatu, zdefiniowane zarówno z perspektywy biznesu, jak i ekologicznych organizacji pozarządowych.

Zapraszam do współpracy.

Joanna Kubicka

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Joanna Kubicka
ul.
NIP:
8971653677