Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Reklama
Reklama
CSR, zrównoważony rozwój, raport ESG, relacje z interesariuszami

Specjalizuję się w tematyce zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Tłumaczę cel i konieczność wprowadzania ekologicznych i etycznych rozwiązań w biznesie. Wykładam teorię oraz rozwijam umiejętności w zakresie opracowywania i wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju dla przedsiębiorstwa, opartej o zasady działania w obiegu zamkniętym (circular economy), minimalizującej ilości odpadów (zero waste) oraz negatywny wpływ organizacji na środowisko naturalne. Uczę jak monitorować i raportować efekty zrównoważonych działań (EMAS, GRI) oraz wykorzystać je do marketingu i budowania przewagi konkurencyjnej firmy. Motywuję do działania poprzez wskazywanie korzyści wynikających z wprowadzenia zmian.

Opracowuję autorskie programy rozwojowe, oparte na analizie dostępnej literatur, obowiązującego prawa i standardów oraz dobrych praktyk, wdrażanych przez przedsiębiorstwa. Uwzględniam w nim również trendy i wyzwania wynikające z pogłębiających się efektów zmian klimatu, zdefiniowane zarówno z perspektywy biznesu, jak i ekologicznych organizacji pozarządowych.

Zapraszam do zapoznania się z moim CV i współpracy.

Joanna Kubicka

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
ESG Partner
ul.
Wrocław
NIP:
8971653677