Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
szkolenia, doradztwo, CSR, zrównoważony rozwój, sustainability, hr, zero waste, circular economy, lean, PhD

Joanna Kubicka

Specjalizuję się w tematyce zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). 

Tłumaczę cel i konieczność wprowadzania ekologicznych i etycznych rozwiązań w biznesie. Wykładam teorię oraz rozwijam umiejętności w zakresie opracowywania i wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju dla przedsiębiorstwa, opartej o zasady działania w obiegu zamkniętym (circular economy), minimalizującej ilości odpadów (zero waste) oraz negatywny wpływ organizacji na środowisko naturalne. Uczę jak monitorować i raportować efekty zrównoważonych działań (EMAS, GRI) oraz wykorzystać je do marketingu i budowania przewagi konkurencyjnej firmy. Motywuję do działania poprzez wskazywanie korzyści wynikających z wprowadzenia zmian.

Opracowuję autorskie programy rozwojowe, oparte na analizie dostępnej literatur, obowiązującego prawa i standardów oraz dobrych praktyk, wdrażanych przez przedsiębiorstwa. Uwzględniam w nim również trendy i wyzwania wynikające z pogłębiających się efektów zmian klimatu, zdefiniowane zarówno z perspektywy biznesu, jak i ekologicznych organizacji pozarządowych.

Zapraszam do zapoznania się z moim CV i współpracy.

Joanna Kubicka

Pliki do pobrania
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Joanna Kubicka
ul.
NIP:
8971653677