Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama
Tanie komputery i laptopy poleasingowe "jak nowe" z legalnym Windows 10 PRO i roczną gwarancją dla firm, organizacji i szkół

Co odróżnia laptopy biznesowe od tych przeznaczonych na rynek konsumencki

Scrascom Sp. z o.o. importuje komputery i laptopy poleasingowe wiodących producentów: Apple, Dell, HP, Lenovo ThinkPad, Fujitsu, Microsoft oraz Toshiba, prowadząc także ich dystrybucję na rynkach B2B i B2C. Poleasingowy sprzęt komputerowy to biznesowe linie komputerów stacjonarnych i przenośnych, które przepracowawszy od roku do dwóch w zachodnioeuropejskich korporacjach, przechodzą pełen cykl serwisowy, wymianę dysków SSD i pamięci RAM na nowe oraz gruntowne sprawdzenie poprawności działania wszelkich podzespołów. W porównaniu do taniej elektroniki z marketów cechuje je znacząco lepsza jakość wykonania, wytrzymałość (co prezentujemy w filmie odnośnie laptopów serii ThinkPad), wydajne podzespoły oraz profesjonalna wersja systemu operacyjnego Windows 10 PRO. Na starcie takie komputery są 2 do 3 razy droższe niż porównywalne produkty konsumenckie. Jako poleasingowe, możemy je nabyć za ułamek tej ceny, korzystając także z licencji COA Windows 10 PRO. Sprzęt poleasingowy jest często wybierany przez szkoły, korzystające z dobrodziejstwa 0% VAT oraz jednostki i organizacje społeczne, które zarówno chcą ograniczyć koszty funkcjonowania, jak i wykazują wysoką świadomość ekologiczną. Sprzedajemy wyłącznie komputery poleasingowe klasy A+, czyli chociaż używane, to jednak maksymalnie zbliżone technicznie i wizualnie do stanu nowego sprzętu. Zapewniamy roczną gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe, zarówno podczas jej trwania, jak i po jej zakończeniu. Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Państwa jednostkę w komputery przenośne oraz stacjonarne, wraz z monitorami oraz legalnym oprogramowaniem operacyjnym.

Cennik usług
Laptop poleasingowy Dell lub HP z Intel Core i5, SSD oraz Windows 10 PRO
od 900zł brutto
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Scrascom Sp. z o.o
ul. Kościuszki 111/1U
50-442 Wrocław
NIP:
8992851572
KRS:
0000751469
REGON:
381487018