Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Tanie komputery i laptopy poleasingowe "jak nowe" z legalnym Windows 10 PRO i roczną gwarancją dla firm, organizacji i szkół
Co odróżnia laptopy biznesowe od tych przeznaczonych na rynek konsumencki

Co odróżnia laptopy biznesowe od tych przeznaczonych na rynek konsumencki

Scrascom Sp. z o.o. importuje komputery i laptopy poleasingowe wiodących producentów: Apple, Dell, HP, Lenovo ThinkPad, Fujitsu, Microsoft oraz Toshiba, prowadząc także ich dystrybucję na rynkach B2B i B2C. Poleasingowy sprzęt komputerowy to biznesowe linie komputerów stacjonarnych i przenośnych, które przepracowawszy od roku do dwóch w zachodnioeuropejskich korporacjach, przechodzą pełen cykl serwisowy, wymianę dysków SSD i pamięci RAM na nowe oraz gruntowne sprawdzenie poprawności działania wszelkich podzespołów. W porównaniu do taniej elektroniki z marketów cechuje je znacząco lepsza jakość wykonania, wytrzymałość (co prezentujemy w filmie odnośnie laptopów serii ThinkPad), wydajne podzespoły oraz profesjonalna wersja systemu operacyjnego Windows 10 PRO. Na starcie takie komputery są 2 do 3 razy droższe niż porównywalne produkty konsumenckie. Jako poleasingowe, możemy je nabyć za ułamek tej ceny, korzystając także z licencji COA Windows 10 PRO. Sprzęt poleasingowy jest często wybierany przez szkoły, korzystające z dobrodziejstwa 0% VAT oraz jednostki i organizacje społeczne, które zarówno chcą ograniczyć koszty funkcjonowania, jak i wykazują wysoką świadomość ekologiczną. Sprzedajemy wyłącznie komputery poleasingowe klasy A+, czyli chociaż używane, to jednak maksymalnie zbliżone technicznie i wizualnie do stanu nowego sprzętu. Zapewniamy roczną gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe, zarówno podczas jej trwania, jak i po jej zakończeniu. Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Państwa jednostkę w komputery przenośne oraz stacjonarne, wraz z monitorami oraz legalnym oprogramowaniem operacyjnym.

Cennik usług
Laptop poleasingowy Dell lub HP z Intel Core i5, SSD oraz Windows 10 PRO
od 900zł brutto
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Scrascom Sp. z o.o
ul. Kościuszki 111/1U
50-442 Wrocław
NIP:
8992851572
KRS:
0000751469
REGON:
381487018