Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Zakładanie i likwidacja stowarzyszeń i fundacji - cała Polska.

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w obsłudze stowarzyszeń i fundacji zarówno w aspektach formalno prawnych jak i finansowo księgowych. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

  • założeniu stowarzyszenia, fundacji, w tym sporządzaniu statutów tych organizacji - optymalizacji pod kontem pozyskiwania funduszy zewnętrznych i korzystaniu ze zwolnień podatkowych
  • bieżącej działalności organizacji NGO, w tym przygotowywanie zmian we władzach, zmian przedmiotu działalności, przygotowywaniu sprawozdań i wniosków do KRS;
  • wprowadzeniu zmian w statucie fundacji lub stowarzyszenia;
  • uzyskaniu statusu OPP;
  • połączeniu z inną fundacją;
  • likwidacji fundacji lub stowarzyszenia; przygotowanie kompletnej dokumentacji od rozpoczęcia likwidacji po jej zakończenie.wspieramy również w aspektach finansowo księgowych zakończenia działalności organizacji.
  • przygotowaniu dokumentów wewnętrznych tj. protokołów, uchwał m.in. tych dotyczących zmian w zarządzie, komisji rewizyjnej, radzie fundacji,

Jeśli masz problem prawny, z którym zmaga się Twoja organizacja - napisz do nas: centrumksiegowosci@gmail.com

Cennik usług
Procedura likwidacji fundacji/stowarzyszenia KRS
od 700 złotych
Sporządzanie dokumentów wewnętrznych organizacji
od 50,00 złotych
Opinie klientów (5)
CKiEF świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby.
Kierownik Międzygminnego Centrum Integracji Społecznej w Złocieńcu
Współpracuję z biurem księgowym Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej od lat. Usługi są prowadzone fachowo, rzetelnie i terminowo. Biuro przyjęło wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem dotacji - od analizy możliwości i wybór odpowiedniego programu, przez przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po jej złożenie oraz monitoring całej procedury. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę jako solidnego partnera.
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO
Z całą odpowiedzialnością polecam Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej. Profesjonalna współpraca przebiega w miłej atmosferze, a wszystkie sprawy załatwiane są szybko i rzetelnie. Fachowa obsługa, możliwość kontaktu z całym zespołem w każdej ,,awaryjnej sytuacji" oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich księgowych zawiłości to największe zalety świadczonych przez biuro. Dzięki temu wszelkie realizowane projekty są rozliczane bez zastrzeżeń.
STOWARZYSZENIE KLUB ABSTYNENTÓW ''PRZYSTAŃ''
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej. Pracownicy i właściciel firmy są zawsze chętni do pomocy - zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Rozpoczynając projekt unijny, warto od samego początku postawić na współpracę z tym biurem księgowym. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena - jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem.
KLUB SPORTOWY ''GROM''
Z CKiEF współpracujemy od kilku lat. W naszych kontaktach zawsze spotykamy się z kompetencją, miłym traktowaniem i co najważniejsze z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością stowarzyszenia. Nawet w sytuacjach, gdy potrzebne jest nam wsparcie w skomplikowanych sprawach takich jak prowadzenie i rozliczanie dużych projektów CKiEF służy pomocą i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.
STOWARZYSZENIE BIAŁY ZDRÓJ
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej
ul. Złocieniecka 22G
78-500 Drawsko Pomorskie
NIP:
2530195171