Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Serwis z wygodnym i intuicyjnym kreatorem pozwalającym na samodzielne zaprojektowanie i zamówienie dowolnej pieczątki. Błyskawiczna realizacja zamówień. Szeroka oferta pieczątek automatycznych, stempli i akcesoriów takich jak tusze, poduszki, tuszujące.
Pieczatki-online.eu

Pieczatki-online.eu

Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe

Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe

Pieczatki-online.eu - pieczątki księgowe

Pieczatki-online.eu - pieczątki księgowe

Pieczatki-online.eu  - pieczątki imienne

Pieczatki-online.eu - pieczątki imienne

Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe

Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe

Miniatura Pieczatki-online.eu
Miniatura Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe
Miniatura Pieczatki-online.eu - pieczątki księgowe
Miniatura Pieczatki-online.eu  - pieczątki imienne
Miniatura Pieczatki-online.eu - pieczątki firmowe

Pieczatki-Online.eu to serwis internetowy, w którym łatwy i intuicyjny sposób zaprojektujesz swoją pieczątkę.

Przygotowaliśmy wiele gotowych szablonów pieczątek - wystarczy, że wyedytujesz jeden z nich wprowadzając swoje dane! https://pieczatki-online.eu/wzory-odbic-pieczatek 

Jeśli nie znalazłeś idealnego wzoru lub nie potrafisz poradzić sobie z jego przystosowaniem, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - chętnie pomożemy!

Wybrany przez siebie wzór możesz umieścić na jednym z wielu oferowanych przez nas kształtów: pieczątki okrągłe, pieczątki owalne, długopisy z pieczątką, pieczątki kieszonkowe, stemple drewniane i inne. 

Lubisz się wyróżniać lub masz specjalne potrzebny odnośnie powierzchni, na której zamierzasz wykonywać pieczątki? Zamówioną przez Ciebie pieczątkę możemy natuszować jednym z 5 podstawowym kolorów. Za mało? Przyślij nam swój idealny kolor w skali PANTONE a przygotujemy dla Ciebie, jedyny i niepowtarzalny tusz w wymarzonym kolorze.

Oferujemy również tusze specjalistyczne do różnych powierzchni: tusz do świeżego drewna, tusz do metalu, tusz UV do skóry, tusz do tkanin, tusz do opakowań, tusz do śliskich powierzchni, tusz do plastiku, tusz do stempli metalowych i wiele innych …

Zamówione przez Ciebie pieczątki możemy wysłać w jednej z 3 dostępnych opcji: jkurier GLS, paczkomaty inPost oraz paczka Kurier48 (Poczta Polska). Mieszkasz w Krakowie? Swoją pieczątkę możesz odebrać osobiście bez dodatkowych kosztów.

Jak korzystać z kreatora pieczątek online? To proste!

Wejdź na stronę https://pieczatki-online.eu/zamow-pieczatke

1.       Wybierz typ pieczątki – oferujemy wiele różnych rodzajów i zastosowań.

2.       Zaprojektuj swoją pieczątkę – masz klika możliwości projektowania: szablony z gotowymi wzorami, które samodzielnie wypełnisz wybranymi danymi lub wgraj własny, wcześniej przygotowany projekt w dowolnym formacie graficznym.

3.       Wybierz rodzaj automatu / stempla – oferujemy bardzo bogaty wybór automatów i stempli drewnianych. Mamy pieczątki producentów takich jak: Wagraf, Colop i Trodat.

4.       Sprawdź swoje zamówienie -  zweryfikuj zaprojektowane odbicie i sprawdź czy parametry pieczątki się zgadzają. Tutaj możesz podejrzeć lub edytować pieczątkę, a także zamówić kolejny produkt.

5.       Wybierz najwygodniejszy sposób dostawy zamówienia i wprowadź swoje dane do wysyłki oraz oraz faktury.

Pełną ofertę pieczątek sprawdzisz odwiedzając zakładkę „cennik pieczątek” na naszej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat wykorzystania pieczątek? Szukasz inspiracji? Sprawdź nasz blog:  „Porady biznesowe online”. Regularnie publikujemy tam przydatne informacje na temat akcesoriów biurowych i porad biznesowych dla przedsiębiorców. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Pieczatki-Online.eu
ul.
NIP:
496-015-13-78