Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Do produkcji wspomnień używamy z czystej pasji...

Jesteśmy doświadczoną grupą organizatorów turystyki, którzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w organizowaniu turystyki poprzez organizację obozów, kolonii, półkolonii, jak również wyjazdy zagraniczne. 
Nasza kadra posiada doświadczenie w organizowaniu turystyki, jak również przy aktywnej pracy z dziećmi w formie wszelkiego typu wypoczynków, jak również śródrocznej, etatowej pracy w ciągu roku. 
Wypoczynki jakie organizujemy zawierają się w ramach ,,Projektu #BezSmartfona". Ten projekt ma na celu uświadomienie problemu uzależnień behawioralnych związanych z rozwojem nowych technologii takich jak internet, social media, urządzenia mobilne oraz rosnącym syndromem FOMO. Realizując program zawarty w ramach projektu walczymy ze wspomnianym problemem poprzez angażowanie w konstruktywne alternatywy zawarte w naszym programie profilaktycznym.  
Tegoroczny wypoczynek przygotowujemy w stanica turystyki pieszej jaką jest Fabryka Wspomnień. To nowoczesna baza namiotowa zbudowana w glampingowym stylu (camping glamour). Baza położona jest w malowniczym mieszanym lesie na obszarze chronionego krajobrazu Doliny Rzeki Jeziorki nad zalewem w miejscowości Osieczek, gm. Pniewy. 
Na kompleks składają się namioty typu Safari tent, o drewnianej konstrukcji oraz podłodze, co uniemożliwia podtopienia dając tymsamym wysoki komfort funkcjonowania. Namioty wyposażone są w łóżka piętrowe oraz wygodne materace. Namioty te posiadają zadaszony taras przed wejściem do każdego namiotu. 
Stanica dysponuje komfortowym sanitariatem, na który składają się, funkcjonalne toalety, umywalnie, zmywalnia oraz prysznice o przyjemnym standardzie, co w połączeniu z biwakowym tonem gwarantuje błogi wypoczynek na łonie natury. Nieopodal płynie rzeka Jeziorka charakteryzującą się stałą czystością wody i przebiegającą przez malowniczy teren o dużych walorach rekreacyjnych. Wartym zauważenia jest fakt, że w najbliższej okolicy otwierany zostaje największy w tej części europy wodny park rozrywki. 
Program profilaktyczny opiera się o zajęcia z trzech rodzajów aktywności, które przygotowywane są przez specjalistów w danych dziedzinach. 
1. Zajęcia terenowe składające się z: 
⦁ gier terenowych 
⦁ popularnych zabaw leśnych 
⦁ gier fabularnych 
⦁ zajęciach survivalowych 
Zajęcia te przygotowuje i przeprowadza podharcmistrz, programowiec, szef bazy. 
2. Sport/zdrowie: 
⦁ Zaprawy poranne 
⦁ Zdrowe życie. zdrowa dieta 
⦁ Zajęcia fitness 
⦁ Olimpiady 
⦁ Gry drużynowe, dwa ognie, zbijak, piłka nożna 
Częścią sportową zajmuje się instruktorka fitness, magister biotechnologii i żywienia. 
3. Sztuka: 
⦁ malarstwo 
⦁ rysunek 
⦁ fotografia 
⦁ kreatywne media 
⦁ tkactwo 
⦁ rysunek 3D 
Warsztaty artystyczne organizowane są przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 
Nasza kadra pracuje z dziećmi w oparciu o metodę NVC (komunikacja bezprzemocowa), której założenia stawiają dziecko w centrum. Skupiając się na jego komforcie psychicznym, na emocjach i potrzebach. Jest to metoda dedykowana przez psychologów do działania z dziećmi w takich formach wypoczynku jakimi są kolonie.

Cennik usług
Kolonia
1250zł
Półkolonia
500 koszt całościowy do rozbicia przy wsparciu gminnym
Obsługiwane organizacje (2)
  • WildTrip Stowarzyszenie Podróżników・Grójec
  • Gmina Grójec・Grójec
Opinie klientów (6)
Półkolonie zorganizowane na najwyższym poziomie. Dzieci wracały brudne, uśmiechnięte i bardzo zmęczone :) Codziennie inne atrakcje. Doskonała opieka. I przede wszystkim super klimat, dzieci czuły się bardzo swobodnie - było widać, ze to ich miejsce :) Bardzo dziękujemy całej ekipie Fabryki i nie możemy doczekać się przyszłego roku!
Rodzic
Mega podejście do dziecka, duuuużo ciekawych zajęć, atrakcji, doświadczeń i przygód. Dzięki F A B R Y C E W S P O M N I E Ń nasze dziecko nabrało zdecydowanie więcej samodzielności i bez problemu odnalazło się w nowym otoczeniu zapisując w pamięci dużo pięknych wspomnień. Pozytywów nie ma końca, szczerze polecam❗a my dziękujemy za wspaniałą opiekę 😍
Rodzic
Oboz detektywistyczny był dla naszych dzieci wspaniałą przygodą.Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia, swietnie przygotowana kadra i ciekawy program.Rodzice bardzo zadowoleni, że dzieci mogły swietnie spędzić cześć wakacji.Fabryka wspomnień oferuje idealne miejsce dla dzieci, które lubią przyrodę i wyzwania.Polecam serdecznie dla wszystkich, którzy chcą wysłać dzieci na pobyt zorganizowany w niedalekiej odległości od Grójca.Super obóz.
Rodzic
Dziękujemy całej ekipie z Fabryki Wspomnień za mega dawkę świetnej zabawy dla naszych dziewczynek 🤗 Gorąco polecamy!!! P.S. Dziewczyny szykują się na kolejne kolonie 🙂
Rodzic
Dziękujemy całej ekipie za super zorganizowane półkolonie Nasza Gabrynia wracała pełna pozytywnych emocji i umęczona atrakcjami Miejsce urocze a Pan Adaś😉 to człowiek z pasją i zaangażowaniem Polecam bardzo
Rodzic
Córka wróciła z kolonii bardzo zadowolona. Świetnie zorganizowane zajęcia, brak nudy. Miła, uśmiechnięta opieka. "Wyprodukowane wspomnienia" na medal. Dziękujemy
Rodzic
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Fabryka Wspomnień
ul.
NIP:
797 206 73 37