Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Kancelaria Radcy Prawnego Izabelli Zielińskiej

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Doradztwo, szkolenia, konsultacje prawne - ngo, beneficjenci ngo, podmioty funkcjonujące w sferze oświaty

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów funkcjonujących w sferze oświaty (szkół, przedszkoli, organów prowadzących), organizacji pozarządowych, osób fizycznych, w tym beneficjentów ngo.

Wskazujemy ryzyka prawne, pomagamy podejmować decyzje, rozwiązywać konflikty, a w razie potrzeby reprezentujemy klientów przed sądem. Szukamy rozwiązań, które oszczędzają relacje i pieniądze. Cenimy wzajemnie zaufanie, indywidualizację relacji z klientem oraz obustronne zadowolenie ze współpracy. Działamy na rzecz klientów, prezentując ich racje. Pomagamy mierzyć się z trudnymi sytuacjami prawnymi: na początku ocenić daną sytuację, budując całkowity jej obraz, a następnie krok po kroku przeprowadzamy przez sprawę.

Mec. Izabella Zielińska od wielu lat jest związana z organizacjami pozarządowymi, w tym od 2017 roku w Fundacji SYNAPSIS udziela porad prawnych osobom z ASD i członkom ich rodzin.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Kancelaria Radcy Prawnego Izabelli Zielińskiej
ul.
NIP:
7221547404