Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Kancelaria Radcy Prawnego Izabelli Zielińskiej

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 6 organizacji
Reklama
Doradztwo, szkolenia, konsultacje prawne - ngo, beneficjenci ngo, podmioty funkcjonujące w sferze oświaty

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów funkcjonujących w sferze oświaty (szkół, przedszkoli, organów prowadzących), organizacji pozarządowych, osób fizycznych, w tym beneficjentów ngo.

Wskazujemy ryzyka prawne, pomagamy podejmować decyzje, rozwiązywać konflikty, a w razie potrzeby reprezentujemy klientów przed sądem. Szukamy rozwiązań, które oszczędzają relacje i pieniądze. Cenimy wzajemnie zaufanie, indywidualizację relacji z klientem oraz obustronne zadowolenie ze współpracy. Działamy na rzecz klientów, prezentując ich racje. Pomagamy mierzyć się z trudnymi sytuacjami prawnymi: na początku ocenić daną sytuację, budując całkowity jej obraz, a następnie krok po kroku przeprowadzamy przez sprawę.

Mec. Izabella Zielińska od wielu lat jest związana z organizacjami pozarządowymi, w tym od 2017 roku w Fundacji SYNAPSIS udziela porad prawnych osobom z ASD i członkom ich rodzin.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Kancelaria Radcy Prawnego Izabelli Zielińskiej
ul.
NIP:
7221547404