Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Wyrób Pieczątek Elbląg
Zdjęcie

Logo tania pieczątka.

Zdjęcie

Oferta wyrobu pieczątek.

Zdjęcie

Pieczarki, datowniki, numeratory firmy trodat.

Zdjęcie

Wzory i szablony rożnych pieczątek.

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4

Tania-pieczatka.pl to strona dzięki której sprawdzisz przykładowe wzory pieczątek oraz zamówisz pieczątkę. Na naszym portalu znajdziecie Państwo setki wzorów i szablonów najpopularniejszych stempli które przygotowaliśmy dla naszych Klientów w celu łatwiejszego przygotowania projektu pieczątki oraz szybszej realizacji zamówienia.

Profesjonalny wyrób pieczątek imiennych, firmowych, faksymile z podpisem, lekarskich, dla pielęgniarki, z uprawnieniami budowlanymi, za zgodność z oryginałem, oraz wiele innych wykonywanych na zamówienie.

 https://tania-pieczatka.pl/

Jeśli nie znalazłeś wzoru który Cię interesuję lub nie masz możliwości samemu przygotowania projektu napisz do nas a my zajmiemy się wszystkim, prześlij niezbędne dane. Przygotujemy dla Ciebie projekt pieczątki za darmo i dopasujemy odpowiednią pieczątkę.

W naszej ofercie znajdują się głównie pieczątki firmy TRODAT w różnych kształtach i rozmiarach, pieczątki okrągłe, kwadratowe, prostokątne, automaty samotuszujące, stemple drewniane, pieczątki kieszonkowe, datowniki z płytką tekstową, numeratory oraz inne pieczątki na zamówienie.

Nasze pieczątki można zamówić online poprzez serwis Allegro (e-mail lub telefon) lub osobiście w naszym sklepie. Zamówienia realizujemy kurierem i dostarczamy je na terenie całej Polski, średni czas realizacji zamówienia to 24h. Na terenie Elbląg dostawę realizujemy własnym transportem.

Dla naszych Klientów z Elbląg, mamy w ofercie usługę ekspresowego wyrobu pieczątki bez dodatkowych opłat. Czas realizacji takiej usługi to 10-15 minut.

Poszukujesz wzoru pieczątki firmowej, imienne, z uprawnieniami SEP, pieczątki z podpisem faksymile lub innej sprawdź naszą stronę tam znajdziesz mnóstwo profesjonalnych i inspirujących pomysłów na pieczątkę.

https://tania-pieczatka.pl/wzory-pieczatek

W razie pytań w sprawie oferty na dostawę pieczątek zapraszamy do składania zapytań poprzez:

  • e-mail: jurex.laser@wp.pl
  • tel. (55) 237 08 14
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Tania-Pieczatka.pl
ul. JUREX art. Biurowo-Szkolne, Grunwaldzka 2 Hala B11
82-300 Elbląg
NIP:
5783112047
REGON:
281488216