Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Polskiego Instytutu Ericksonowskiego

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Bezpłatna pomoc psychologiczna dla służb medycznych

Polski Instytut Ericksonowski będzie online świadczyć pomoc psychoterapeutyczną dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych i pracowników laboratoriów medycznych.

PIE proponuje bezpłatną pomoc psychoterapeutyczną online – telefoniczną lub przez Skype’a – dla pracowników służby zdrowia, m.in. lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, położnych oraz pracowników laboratoriów medycznych. Wsparcia udzielają terapeuci, nauczyciele psychoterapii oraz osoby, które przez wiele lat szkoliły się w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

Liczymy, że nasza inicjatywa pozwoli lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom zadbać o swoje zdrowie i higienę psychiczną w tej trudnej sytuacji, zmniejszyć poziom napięcia i zachować wewnętrzny spokój - mówi Krzysztof Klajs, psychoterapeuta i dyrektor Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.

Aby umówić się na rozmowę, wystarczy wysłać wiadomość sms do terapeuty. Lista kontaktów dostępna na http://www.p-i-e.pl/wsparcie-w-kryzysie/wsparcie-terapeutyczne/.

Skontaktuj się z nami, aby zadbać o swoje zdrowie, spotkać się ze swoimi zasobami i zwiększyć siłę swojego spokoju. Chętnie pomożemy.

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Polskiego Instytutu Ericksonowskiego
ul. Wioślarska 27
94-036 Łódź
NIP:
7292704041
KRS:
0000471059
REGON:
101648007