Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Social Media i Marketing dla organizacji pozarządowych
Zdjęcie

Szkolenie stacjonarne z dojazdem w całej Polsce

Zdjęcie

Skrypty dla Uczestników dostosowane do konkretnej organizacji

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2

Zapraszamy do korzystania z oferty szkoleń w zakresie profesjonalnego prowadzenia kont w mediach społecznościowych  - Facebook, Instagram, LinkedIn - z uwzględnieniem specyfiki marketingowej i prawnej w organizacjach niekomercyjnych (organizacje pozarządowe, instytucje kultury, jednostki samorządowe).

Szkolenie może zostać przeprowadzone stacjonarnie - z bezpłatnym dojazdem do Państwa na terenie całej Polski (już od 2-3 osób) lub on-line (nawet dla jednego Uczestnika). Istnieje możliwość przygotowania (bez opłat) indywidualnego programu dla konkretnej organizacji. Wystawiamy certyfikaty.

Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich pracowników odpowiedzialnych za utworzenie i prowadzenie kont organizacji w mediach społecznościowych. Program obejmuje zarówno kwestie techniczne, jak również dobór treści i właściwą obsługę klienta np. przez Messenger oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe.

Dostępne także inne szkolenia związane z marketingiem i budowaniem wizerunku firm i instytucji.

Cennik usług
Szkolenie 1-dniowe, cena za 1 uczestnika
od 500 zł netto
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Empemedia - Szkolenia dla NGO
ul.
NIP:
8221789852
REGON:
140138454