Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama
Logo, baner, ulotka od 150 zł

Agencja Kofeinova to społeczna firma oferująca usługi projektowania graficznego ze zniżką dla NGO - 10%. Przystępując do kompleksowej obsługi projektu (pełna obsługa graficzna - ulotki, plakaty, logo, baner) zniżki sumują się.

Jesteśmy organizacją powołaną do życia przez członków Stowarzyszenia Nova z Bydgoszczy, która od lat wspiera dzieci i młodzież. Kupując u nas wspierasz cele społeczne Stowarzyszenia.

W przypadku podjęcia długoterminowej współpracy oferujemy korzystne rabaty i prowizje za polecenia naszej Agencji. Usługi agencji można łączyć (grafika+strony+księgowość), aby osiągnąć jak największą korzyść.

Jesteśmy w trakcie tworzenia naszej strony kofeinova.pl. Po portfolio (nie mieści się na ngo.pl) zapraszamy na: https://drive.google.com/drive/folders/1HHHUmM9U4QhMpTSbxEte_MMv2gVjRN_9?usp=sharing

Cennik usług
Obsługa graficzna projektu
500 zł (wg zakresu)
Logo bez księgi znaków
289
Baner, ulotka, logo z przygotowaniem do druku
Od 150 zł
Wizytówka
Od 89
Obsługiwane organizacje (1)
  • Stowarzyszenie Nova・Bydgoszcz
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Agencja Kofeinova
ul.
NIP:
5581874110