Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Bezpłatny coaching zawodowy

Już w lipcu zapraszamy na 3 indywidualne sesje coachingowe x 30 min realizowane na przestrzeni jednego tygodnia, adresowane do osób związanych z sektorem NGO. 

Coaching prowadzi Piotr Grabowski - interwent kryzysowy, prawnik, student pracy socjalnej. Ze środowiskiem NGO związany od 10 lat; współzałożyciel Fundacji Culture Shock. Aktualnie realizuje program Burnout Aid mający zapobiegać rozwojowi wypalenia zawodowego w trzecim sektorze. 

Oferowany cykl sesji coachingowych obejmie: zdefiniowanie problemu (wybór tego najbardziej palącego), jego analizę prowadzoną z różnych perspektyw. Następnie przyjrzymy się zasobom, którymi dysponujesz i możliwym środkom zaradczym do zastosowania w tej problematycznej sytuacji, by wybrać najbardziej adekwatne dla Ciebie rozwiązanie i opracować plan działania do samodzielnego wdrożenia. 

Czym dla mnie jest coaching?

To krótkoterminowe wsparcie zawodowe w problematycznej sytuacji, prowadzące do zmiany perspektywy widzenia problemu, służące poszukiwaniu rozwiązań w oparciu o to, czym dysponujesz tu i teraz. W trakcie procesu stawiam na klaryfikację problemów i wyznaczenie celów. Wykorzystuję narzędzia coachingowe oraz elementy procedury interwencji kryzysowej.

Czym coaching nie jest (dla mnie)?

Nie jest terapią, pomocą psychologiczną, leczeniem zaburzeń, kompleksowym oddziaływaniem mającym na celu wyjście z syndromu wypalenia zawodowego. 

Czy to dla Ciebie?

Jeżeli czujesz, że coś przeszkadza Ci w pracy i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, odczuwasz zniechęcenie, obojętność w pracy lub na myśl o pracy, masz trudności w kontaktach ze współpracownikami lub klientami, nie wiesz w jaki sposób i z kim o tym rozmawiać, zapraszam.

Grupa docelowa: Coaching adresowany jest do liderek, liderów, pracowników, pracowniczek, wolontariuszy i wolontariuszek sektora NGO (pracujących z osobami dorosłymi) przeżywających problemy zawodowe, w szczególności identyfikujących u siebie (lub w swojej organizacji) symptomy wypalenia zawodowego. 

Termin: 6-17.07.2020 r.

Miejsce: ul. Górnośląska 16, Warszawa lub online.

Oferowany cykl sesji coachingowych realizowany jest bezpłatnie w ramach upowszechniania rezultatów projektu “Make It Work” Fundacji Culture Shock, na podstawie ukończenia przez coacha szkolenia “Practicing Coaching” Olde Vechte Foundation w Holandii. Działanie finansowane jest z programu Erasmus +.

Zapisy: piotr@cultureshock.pl

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Culture Shock
ul.
NIP:
7010266677