Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Jeśli chcesz się upewnić czy Twoja dokumentacja jest kompletna jeszcze przed właściwą kontrolą, zgłoś się do nas! Wykonana przez nas pre-kontrola to szansa dla organizacji na weryfikację prowadzonych projektów pod względem merytorycznym i finansowym przez niezależnych ekspertów. Każda usługa kończy się raportem z rekomendacjami.

Zgłoszenia mailowo na: biuro@fundacjarc.org.pl

Każdy z audytów to odpowiedź na diagnozę potrzeb organizacji. Na jej podstawie zostanie dobrany zakres audytu. Potrzebujesz porady dotyczącej projektów realizowanych przez organizacje? W takim przypadku idealny będzie audyt merytoryczny. Taka prekontrola w zakresie merytorycznym polega na weryfikacji dokumentacji projektowej, wskaźników oraz rezultatów, a także działań, które zakładał projekt.

A może chcesz sprawdzić zakres finansowy realizowanych projektów? Wówczas przygotujemy audyt/prekontrolę finansowa dostosowaną do Twoich potrzeb. Usługa Fundacji RC nie obejmuje jednak klasycznego audytu finansowego, czyli całego bilansu, przychodów z działalności odpłatnej i gospodarczej.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
ul.
NIP:
957-05-66-387
KRS:
0000188984
REGON:
190256261