Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Jeśli chcesz się upewnić czy Twoja dokumentacja jest kompletna jeszcze przed właściwą kontrolą, zgłoś się do nas! Wykonana przez nas pre-kontrola to szansa dla organizacji na weryfikację prowadzonych projektów pod względem merytorycznym i finansowym przez niezależnych ekspertów. Każda usługa kończy się raportem z rekomendacjami.

Zgłoszenia pod tym linkiem: https://forms.gle/XK7zs9gFkCAeUc6S7 

Każdy z audytów to odpowiedź na diagnozę potrzeb organizacji. Na jej podstawie zostanie dobrany zakres audytu. Potrzebujesz porady dotyczącej projektów realizowanych przez organizacje? W takim przypadku idealny będzie audyt merytoryczny. Taka prekontrola w zakresie merytorycznym polega na weryfikacji dokumentacji projektowej, wskaźników oraz rezultatów, a także działań, które zakładał projekt. 

A może chcesz sprawdzić zakres finansowy realizowanych projektów? Wówczas przygotujemy audyt/prekontrolę finansowa dostosowaną do Twoich potrzeb. Usługa Fundacji RC nie obejmuje jednak klasycznego audytu finansowego, czyli całego bilansu, przychodów z działalności odpłatnej i gospodarczej.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
ul.
NIP:
957-05-66-387
KRS:
0000188984
REGON:
190256261