Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Załóż zbiórkę na Allegro Lokalnie i zbierz środki na swoją działalność!
Zdjęcie

baner

Zdjęcie
Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2

Załóż zbiórkę na Allegro Lokalnie! 

Dzięki zebranym środkom pomożesz osobom potrzebującym, zwierzętom, upiększysz okolicę lub zorganizujesz lokalne wydarzenie.

 Zbiórkę na Allegro Lokalnie możesz założyć, wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://allegrolokalnie.pl/zbiorki/dodaj, jeśli działasz w fundacji lub stowarzyszeniu, jesteś nauczycielem, dyrektorem szkoły lub członkiem rady rodziców. I oczywiście jeśli posiadasz konto na Allegro. 

Czas założyć zbiórkę! 

Zrobisz to bez żadnych opłat, w kilku prostych krokach. Po pierwsze: Przygotuj podpisane zaświadczenie od organizacji, którą reprezentujesz. Po drugie: Zaloguj się na swoje konto. Po trzecie: Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy. Gdy zaakceptujemy wniosek, Ty i Twoja społeczność możecie zacząć zbierać pieniądze. Publikuj posty w mediach społecznościowych i zachęcaj innych do zaangażowania się w zbiórkę. 

Chcesz pomóc? 

Jeśli wystawiasz przedmiot, przekaż część lub całą kwotę ze sprzedaży na wybraną zbiórkę. Kupując na Allegro Lokalnie, wybieraj te przedmioty, które wspierają lokalne zbiórki. Tak właśnie, dzięki Allegro Lokalnie, możesz wspierać rozwój swojej okolicy. Załóż zbiórkę już dziś!

Cennik usług
bezpłatnie
Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Allegro Lokalnie
ul.
NIP:
525-26-74-798