Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Biuro Rachunkowe Praktyk s.c

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Bydgoszcz
Obsługuje 18 organizacji
Reklama
Spółka doradców podatkowych

Dobrze trafiłeś – jesteśmy kancelarią doradców podatkowych wpisanych na listę Ministerstwa Finansów, z dużym potencjałem, bazującą na doświadczeniach zdobytych w Urzędzie Skarbowym na stanowiskach od referenta do kierownika.

Biuro rachunkowe założyłyśmy w 1995 roku jako spółkę cywilną. Znałyśmy się od dawna pracując w jednym pokoju w dziale kontroli podatkowej. Łączyło nas wspólne zainteresowanie branżą podatkową. Mamy ukończone studia na Wydziale Prawa i Administracji, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC i dodatkowo certyfikat księgowy wydawany przez Ministerstwo Finansów, poświadczający kompetencje i kwalifikacje zawodowe.
Nasze biuro można  zweryfikować w Centrum Informacji Księgowej, do którego trafiają firmy cechujące się nienaganną opinią, brakiem zaległości finansowych i posiadające wszystkie niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych.

Również doradzamy czytelnikom i publikujemy własne artykuły o tematyce podatkowej w prasie i na stronach internetowych wydawnictw Wiedza i praktyka, Portal FK oraz Mikroporady (szukaj „Krystyna Dąbrowska”). Szczególnie dumne jesteśmy z sukcesów w prowadzeniu sporów z Urzędem Skarbowym czy Urzędem Kontroli Skarbowej, w obronie naszego stanowiska.

Swoją pracę opieramy więc na rzetelności, fachowości i kompetencji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpatrując wspólnie jego problemy. Od początku naszego istnienia na rynku mamy stałych Klientów, pomimo iż przenoszą niekiedy działalność na teren innych województw nie rezygnują z naszej współpracy. Szanujemy naszych Klientów i ich potrzeby, tak więc jakość oferowanych usług staramy się tak zorganizować, aby efekt końcowy pozwolił na zadowolenie i długotrwałe nawiązanie współpracy.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe Praktyk s.c
ul.
NIP:
7121014826