Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama
Fundacja Ziemia i My prowadzi działania na rzecz edukacji w zakresie nowych technologii oraz ochrony środowiska w przedsiębiorstwach, szkołach, instytucjach,  i innych organizacjach. Obecnie realizujemy wysokospecjalistyczne szkolenia dla Nauczycieli w zakresie nowych technologi CAD/CAM, CNC, ROBOTYKA. Finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Fundacja Ziemia i My prowadzi działania na rzecz edukacji w zakresie nowych technologii oraz ochrony środowiska w przedsiębiorstwach, szkołach, instytucjach,  i innych organizacjach.  Promujemy nowoczesne podejście do przedsiębiorstwa i człowieka, polegające na wsparciu siebie nawzajem, przekazywaniu doświadczenia, promocji ciekawych i nowych technologii w oparciu o ekologiczne rozwiązania. Prowadzimy działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, zarówno wśród młodzieży jak i osób dorosłych. Popieramy strategię ochrony środowiska ONZ, która ma na celu między innymi zapobieganie zanieczyszczeniom i marnotrawstwu. Budujemy partnerstwa, inicjatywy i programy nauczania, które przygotowują młode osoby do odnoszenia sukcesów na rynku pracy z wzajemną korzyścią dla przedsiębiorstw. Zrzeszamy ekspertów, specjalistów i pasjonatów z zakresu nowoczesnych technologii oraz ochrony środowiska. 

Swoje działania obecnie skupiamy na:

  1. Specjalistycznych szkoleniach dla Nauczycieli dążących do podniesienia poziomu nauczania w placówkach oświatowych.
  2. Warsztatach z druku, projektowania i skanowania 3D, które uczą kreatywnego myślenia, rozwijają wyobraźnię przestrzenną i w praktyczny sposób pokazują nowe technologie, zapewniając dobry start w przyszłość.
  3. Współpracy z organizacjami, samorządami, urzędami, firmami i innymi instytucjami w celu rozpowszechniania informacji o nowoczesnych technologiach. Budujemy partnerstwa, inicjatywy i programy nauczania, które przygotowują młode osoby do odnoszenia sukcesów na rynku pracy z wzajemną korzyścią dla przedsiębiorstw. 
  4. Organizacji spotkań online między przemysłem, a placówkami oświatowymi w celu wspierania krajowego rynku pracy przez kształcenie przyszłych pracowników w zakresie praktycznych umiejętności zawodowych.
  5. Organizacji wycieczek dydaktycznych do firm produkcyjnych dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

Więcej informacji na stronie www.ziemiaimy.org

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja ZIEMIA I MY
ul.
NIP:
9522198922
KRS:
0000794939
REGON:
38415286700000