Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama
Księgowość, rozliczenia, doradztwo dla NGO

frux usługi dla fundacji i stowarzyszeń

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach dla organizacji pozarządowych. Poza obsługą księgową i kadrowo płacową oferujemy wsparcie w realizowanych i przygotowywanych projektach. Budżetujemy i piszemy projekty, rozliczamy je i monitorujemy finanse. Dodatkowo oferujemy wsparcie doradcze w kwestii przepisów podatkowych i prawa dotyczącego NGO. Pomagamy wprowadzać regulaminy, zmiany statutów, aktualizacji KRS oraz w przygotowaniu sprawozdań organizacji pożytku publicznego itp.

Frux sp. z o.o. nie jest zwykłym biurem rachunkowym. Powstaliśmy z myślą o organizacjach pozarządowych, a w naszym zespole są eksperci i specjaliści wywodzący się z trzeciego sektora. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, zatrudniamy osoby niepełnosprawne, a w naszych działaniach poza celami biznesowymi kierujemy się dobrem wspólnym.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Frux sp. z o.o.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Frux
ul.
NIP:
5361909467