Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie Latarnia

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Biorąc udział w naszych warsztatach narażasz się na… rozwój! Zarażamy entuzjazmem! Zadając się z nami możesz wpaść w… pasję swojego życia!

Jesteśmy specjalistami, a jednocześnie rodzicami i/lub nauczycielami. Nasze codzienne życie w domu i w szkole weryfikuje wiedzę i umiejętności w dziedzinach, których dotyczą proponowane warsztaty. Nasze rodziny, uczniowie, współpracownicy hartują nas, zapewniając poligon doświadczalny 24 godziny na dobę 😉  

O ważnych i poważnych sprawach rozmawiamy prostym językiem tak, żeby uczestnicy mogli od razu wziąć sobie wiedzę „do serca”, a nowo zdobyte umiejętności były do użycia „od ręki”!

Chcemy zmieniać obecne oblicze systemu edukacji i stosunków między ludźmi – zdominowane przez pośpiech, nadmiar bodźców i formalizm. Życie składa się z chwil, którym możemy nadać kształt tak, aby lepiej odpowiadał naszym najważniejszym potrzebom.

Cennik usług
Cena warsztatów zależy od ilości godzin oraz liczby uczestników
od 30 zł/ od osoby
Opinie klientów (1)
Szkoła dla Rodziców prowadzona przez Panią Anię była dla nas przełomem na wspólnej drodze wychowania naszych dzieci. Pochodzimy z różnych domów i mieliśmy odmienne patrzenie na wychowanie, a teraz ta droga jest spójna. Dzięki uczestnictwie w zajęciach w naszym domu jest teraz więcej miłości, szacunku, wrażliwości i wyrozumiałości. A przede wszystkim więcej radości z wychowywania naszych synów. Doceniamy niesamowite poczucie humoru Pani Ani i jej piękny styl wypowiedzi.
Edyta i Kacper - rodzice 3-letniego Gabriela i 3-miesięcznego Marcela
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Stowarzyszenie Latarnia
ul. Zarzecze 114a
30-134 Kraków
NIP:
6772422678
KRS:
0000686073
REGON:
367781622