Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Reklama
Coaching indywidualny - najpierw zadbaj o siebie
Po lewej stronie motyw świąteczny. Po prawej napis "Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Żyj pełnią życia. coaching indywidualny. pakiet 4 sesji. Jeśli chcesz zmieniać świat, najpierw zacznij od siebie" Gandhi

Po lewej stronie motyw świąteczny. Po prawej napis "Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Żyj pełnią życia. coaching indywidualny. pakiet 4 sesji. Jeśli chcesz zmieniać świat, najpierw zacznij od siebie" Gandhi

Żyj pełnią życia – coaching indywidualny

Do wspólnej podróży w ramach coachingu indywidualnego Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać siebie lepiej, przepracować konkretny temat albo po prostu poprawić komfort swojego życia i żyć jego pełnią.

Coaching indywidualny jest dla każdego, kto pragnie:

  • Poprawić jakość swojego życia i relacji z innymi
  • Umocnić swoją motywację do osiągnięcia wymarzonych celów
  • Osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym
  • Nauczyć się efektywnej komunikacji ze sobą i z innymi
  • Rozwinąć większą pewność siebie i nauczyć się asertywności
  • Zrozumieć i uporządkować swoje potrzeby i emocje
  • Odkryć i rozwinąć swój potencjał i talenty

Wybór celu coachingowego jest indywidualny i zależy od potrzeb danej osoby. Proces coachingowy jest indywidualnie dostosowywany.

Cena vouchera: 247 zł 

Każdy voucher to cykl czterech 60-minutowych spotkań coachingowych online dla jednej osoby do wykorzystania do końca 2021 roku!

Dochód ze sprzedaży voucherów zostanie przeznaczony na realizację zadań statutowych Fundacji Strefa innowacji, w szczególności na działania edukacyjne i rozwojowe na rzecz osób niewidomych i słabowidzących. Liczba voucherów ograniczona. 

Zapraszamy do składania zamówień na stronie https://strefai.org.pl/szukasz-oryginalnego-pomyslu-na-swiateczny-prezent-dla-kogos-bliskiego-zyj-pelnia-zycia-coaching-indywidualny/

Cennik usług
Coaching - pakiet 4 sesji
247
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Strefa Innowacji
ul.
NIP:
5223056201
KRS:
0000605618
REGON:
363891087