Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Reklama
Coaching indywidualny - najpierw zadbaj o siebie
Po lewej stronie motyw świąteczny. Po prawej napis "Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Żyj pełnią życia. coaching indywidualny. pakiet 4 sesji. Jeśli chcesz zmieniać świat, najpierw zacznij od siebie" Gandhi

Po lewej stronie motyw świąteczny. Po prawej napis "Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Żyj pełnią życia. coaching indywidualny. pakiet 4 sesji. Jeśli chcesz zmieniać świat, najpierw zacznij od siebie" Gandhi

Żyj pełnią życia – coaching indywidualny

Do wspólnej podróży w ramach coachingu indywidualnego Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać siebie lepiej, przepracować konkretny temat albo po prostu poprawić komfort swojego życia i żyć jego pełnią.

Coaching indywidualny jest dla każdego, kto pragnie:

  • Poprawić jakość swojego życia i relacji z innymi
  • Umocnić swoją motywację do osiągnięcia wymarzonych celów
  • Osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym
  • Nauczyć się efektywnej komunikacji ze sobą i z innymi
  • Rozwinąć większą pewność siebie i nauczyć się asertywności
  • Zrozumieć i uporządkować swoje potrzeby i emocje
  • Odkryć i rozwinąć swój potencjał i talenty

Wybór celu coachingowego jest indywidualny i zależy od potrzeb danej osoby. Proces coachingowy jest indywidualnie dostosowywany.

Cena vouchera: 247 zł 

Każdy voucher to cykl czterech 60-minutowych spotkań coachingowych online dla jednej osoby do wykorzystania do końca 2021 roku!

Dochód ze sprzedaży voucherów zostanie przeznaczony na realizację zadań statutowych Fundacji Strefa innowacji, w szczególności na działania edukacyjne i rozwojowe na rzecz osób niewidomych i słabowidzących. Liczba voucherów ograniczona. 

Zapraszamy do składania zamówień na stronie https://strefai.org.pl/szukasz-oryginalnego-pomyslu-na-swiateczny-prezent-dla-kogos-bliskiego-zyj-pelnia-zycia-coaching-indywidualny/

Cennik usług
Coaching - pakiet 4 sesji
247
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Strefa Innowacji
ul.
NIP:
5223056201
KRS:
0000605618
REGON:
363891087