Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warsaw
Obsługuje 4 organizacji
Reklama
Świat widziany z pokładu jachtów i łodzi motorowych - promocja Mazur

Jacht motorowy

Organizacja Wypożyczalnia Mazury od roku 2010 zajmuje się przygotowaniem łodzi motorowych w celach promocyjnych jednostek samorządu terytorialnego krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nie tylko gminy i miasta, zlokalizowane na Mazurach, ale również instytucje i stowarzyszenia poszukują firm, które zaprezentują ich działalność przyjazną środowisku i utożsamiającą się z naturą na Mazurach.

Firma Wypożyczalnia Mazury przygotowuje kompleksowe materiały reklamowe i promocyjne dla ww. podmiotów, korzystając ze swojego sprzętu motorowodnego (jachty i łodzie motorowe, a także houseboaty bez patentu i domki na wodzie). Często wybieraną motorówką do zdjęć jest Stillo 30 - jacht motorowy o nowoczesnych kształtach, wyróżniający się na tle innych jednostek motorowodnych. Na jacht zapraszane są przeważnie mniejsze grupy (max 6 osób + sternik) - można wówczas przez kilka godzin spokojnie opłynąć kilka jezior, pokazać historyczne budowle (zamki, fortece, bunkry), a także zapłynąć do restauracji i przepłynąć słynnymi kanałami w środku miasta (np. w Giżycku czy Węgorzewie).

Dla osób potrzebujących większej przestrzeni zdecydowanie polecany jest jacht Futura 36. Ośmioosobowa załoga może nawet wygodnie przenocować na jachcie. Duży pokład na rufie umożliwia komfortowy wypoczynek oraz ustawienie sprzętu nagrywającego do klipów wideo. Ten statek holuje za sobą skutery wodne lub mniejsze, szybkie motorówki, dlatego jest możliwość bezpiecznie przetransportować sprzęt na środek jeziora i wykonać nagrania niezależnie od warunków pogodowych.

Rezerwację jachtów motorowych możemy dokonać na: stronie.

Zmiana prawa wodnego w zakresie pływania bez uprawnień sternika motorowodnego łodziami motorowymi ułatwiła użytkownikom usług czarterowych podjęcie decyzji o wypoczynku na Mazurach, zamiast korzystania z usług firm czarterowych za granicą. Nie występują okoliczności obciążające związane ze wzrostem kosztów, a także fakt, że będą często długie kolejki do wypraw lotniczych lub długa podróż samochodem. Standardowa literatura dotycząca zagadnień prawnych kapitanów i usługodawców łodzi rekreacyjnych opisuje ramy prawne, w których działają kapitanowie i usługodawcy. Cała oferta jest napisana czytelnymi słowami i łatwo zrozumiała nawet dla laików, dzięki czemu należy do pozycji, z której równie chętnie skorzystają prawnicy i specjaliści od ubezpieczeń.

Obsługiwane organizacje (3)
  • Urząd Miasta Węgorzewo・Węgorzewo
  • Gmina Giżycko・Giżycko
  • Gmina Ryn・Ryn
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Wypożyczalnia Mazury
ul. Sztynorcka 6
11-600 Ogonki
NIP:
8451945511