Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warsaw
Obsługuje 4 organizacji
Reklama
google.com/grants to nie jest Program na promocję dla Fundacji, to jest super moc dla NGO’s o sile 10.000 $ / mc.

Im częściej Twoje reklamy będą pojawiać się obok wyników wyszukiwania Google, tym więcej osób dowie się o działalności Twojej organizacji. To może przełożyć się na więcej darowizn i poszerzenie grona wolontariuszy, bez których nie może działać żadna organizacja non-profit.

Z uwagi na formę komunikacji 1 do wielu w internecie, pozwól, że będę zwracał się do Ciebie po imieniu :)

Google grant został opracowany z myślą o Twoim rozwoju

Im częściej Twoje reklamy będą pojawiać się obok wyników wyszukiwania Google, tym więcej osób dowie się o działalności Twojej organizacji. To może przełożyć się na więcej darowizn i poszerzenie grona wolontariuszy, bez których nie może działać żadna organizacja non-profit.

Zmieńmy świat dzięki Google

Większa obecność w Internecie. Więcej darowizn. Więcej wolontariuszy. To możesz osiągnąć, docierając z przekazem do osób, które chciałyby Ci pomóc. 

ZYSKAJ WIĘCEJ DAROWIZN

Zachęć ofiarodawców, by otwarli swe portfele

Google Ad Grants ułatwia ludziom przekazywanie darowizn na Twój cel.

Skuteczniejsze reklamy dzięki szczegółowym danym

Gdy Twoje reklamy będą się już wyświetlać, możesz skorzystać z Google Analytics i śledzenia konwersji, by sprawdzić ich skuteczność. Które słowa kluczowe są najbardziej skuteczne? Które reklamy sprawiają, że organizacja otrzymuje więcej darowizn i zgłoszeń wolontariuszy? Poznaj odpowiedzi na te pytania (i wiele innych).

Więcej na https://www.google.pl/grants/benefits/

Pozyskujemy i wdrażamy dla Ciebie w 100%, bez żadnych opłat. 

Jeżeli jednak potrzebujesz dodatkowych, usług, powiązanych albo zwiększających zwrot z realizacji inwestycji, to sprawdź, co przygotowaliśmy! Wiemy dobrze, że profesjonalna obróbka i montaż grafik, czy wideo, copywriting lub też inne holistyczne działania marketingowe.

1) Internet w 2020 roku zanotował 100% wzrost. A 2021 rok zapowiada się jeszcze mocniejszy. Dlatego by ułatwić Ci wejście w ten świat przygotowaliśmy duży rabat na nasze najlepsze pakiety Google MB 30x. 

2) Oczywiście nie każdy w tym roku miał kolorowo. Wszyscy to wiemy i to smutne. Dlatego warto jak najszybciej wykorzystać sposoby na pozyskanie klienta przez internet. Innymi słowy zacznij DYWERSYFIKOWAĆ pozyskiwanie klientów, uczestników projektu, sponosrów, pracodawców, czy pracowników i dzięki temu w 2021 stój stabilnie. A może nawet w krótkim czasie odrób straty. 

3) Ja innego wyboru nie widzę. Dlatego tym bardziej zerknij, które na to co możesz odebrać w Google MB 30x i ruszamy z kampanią dla Ciebie. 

4) W ramach pakietu i bonusów otrzymujesz gotowce, schematy, gotowe treści, właściwie cały system gdzie na zasadzie "kopiuj&wklej" możesz go wykorzystać oszczędzając masę czasu.

5) I co bardzo ważne pamiętaj, że wszystkie bonusy czyli prezenty o łącznej wartości nawet 3200 zł można odebrać zapisując się na pakiet Google MB 30x.

6) A na koniec praktycznie niczym nie ryzykujesz bo daję Ci pisemną gwarancję satysfakcji. Nie "Ryzykujesz" więc tak naprawdę w ogóle tylko, kwestia jak duży będzie zwrot z inwestycji 2-3x czy więcej .

7) Ponieważ startujemy wiele osób jest w moim tunelu sprzedażowym, oferta jest ważna 7 dni ..

Do usłyszenia,
Karol

Ps. To będzie naprawdę dobre (pod warunkiem, że masz odwagę zacząć) :)

PPS Podaj mi dane do faktury, a po potwierdzeniu jej przelewem, odkręcamy kurek z klientami dla Ciebie. 

PPPS Alternatywnie, możesz wszystkiego uczyć się samodzielnie na własnych błędach. A potem możesz sam dzień w dzień wdrażać te techniki i metody. Tylko ceny pakietów są tak atrakcyjne, że po prostu nie warto!

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Aphr Sp. z o.o
ul.
NIP:
5242777574