Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Reklama
Wnioski grantowe, rejestrujemy fundacje, kompleksowe wsparcie dla NGO

NGO Consulting tworzy zespół doświadczonych działaczy społecznych. Zebrany przez nas w trakcie wieloletniej działalności w sektorze organizacji pozarządowych know-how stanowi idealną bazę do tego, by doradzać innym organizacjom w zakresie pozyskiwania grantów, rozliczania projektów i nie tylko.

Jak możemy Ci pomóc? Kompleksowo! Naszym celem jest wspieranie organizacji pozarządowych na każdym etapie działalności: od wyszukania konkursów grantowych, opracowania wniosku, zaplanowania etapów projektu, po pomoc w jego realizacji, znalezieniu partnerów czy wykonawców oraz rozliczenie.

  • Jeśli chcesz zacząć działać, możemy zarejestrować Twoją fundację lub stowarzyszenie - nie będziesz musiał wypełniać całej papierologii. Tym zajmiemy się za Ciebie i otrzymasz dokumenty gotowe do wysłania do sądu.
  • Wyszukamy dla Ciebie konkursy grantowe. Wystarczy, że powiesz nam jaki masz pomysł na projekt, a my poszukamy i zaproponujemy Ci możliwe źródła finansowania. Otrzymasz od nas raport grantowy, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
  • Napiszemy za Ciebie wniosek grantowy - na przykład na konkurs PROO, FIO, ASOS. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak to robić, na co zwrócić uwagę i jakich błędów się wystrzegać. Dobrze napisany wniosek znacznie zwiększa szanse na otrzymanie dofinansowania. Na podstawie Twojego pomysłu zaplanujemy działania i napiszemy wniosek grantowy, zgodny z regulaminem wybranego konkursu. W rezultacie otrzymasz wniosek gotowy do wysłania.
  • Zajmujemy się też obsługą księgową - bieżącą, a także rozliczaniem grantów. Współpracujemy z doświadczonym księgowym, który specjalizuje się w rozliczeniach w organizacjach pozarządowych.

O organizacjach pozarządowych wiemy naprawdę wiele. Sami działaliśmy (i działamy!) w tym sektorze latami. Wiemy, na jakie problemy można natrafić realizując projekty społeczne oraz jak im zapobiegać. Uważamy, że organizacje zasługują na profesjonalne wsparcie.

Zajrzyj tutaj, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://ngoconsulting.com.pl.

Zapraszamy do współpracy!

Pliki do pobrania
Cennik usług
Opracowywanie wniosków grantowych
Już od 600 zł
Obsługa prawna
Od 69,99 zł za godzinę
Wyszukiwanie grantów
250 zł
Rejestracja Fundacji
od 600 zł
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
NGO Consulting Sp. z o.o
ul.
NIP:
6182185757
KRS:
0000848095
REGON:
38641057500000