Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Kancelaria finansowo-księgowa TAX3

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Ruda Śląska
Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Rabat na start! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Zyskaj profesjonalną obsługę księgowa tańszą o 50%. Zmieniam na lepsze! Każdemu nowemu klientowi udzielimy 20% rabatu na okres 3 m-cy na nasze usługi, od opłat jakie ponosił w poprzednim biurze rachunkowym.
Zdjęcie

Biuro rachunkowe Lublin

Zdjęcie

Biuro rachunkowe TAX3 Lublin

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2

Biuro rachunkowe TAX3 świadczy usługi księgowe dla spółek akcyjnych, sp. z o.o., spółek osobowych, cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które gwarantuje bezpieczne przetwarzanie danych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania wymiany informacji. Z powodzeniem łączymy zalety tradycyjnego biura rachunkowego oraz księgowości internetowej.

Biuro rachunkowe TAX3 ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Obejmuje wykonywanie czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, czynności doradztwa podatkowego, kadr i płac oraz pozostałych świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych zarówno z podjęciem działalności gospodarczej, jak i dalszej współpracy przy jej prowadzeniu.

Więcej informacji na temat oferty:www.biurotax3.pl
http://www.facebook.com/biurotax3/

Opinie klientów (2)
Korzystam z tej kancelarii, obsługa jest rzetelna, fachowa i profesjonalna. Współpraca układa się bez problemu. Księgi wypełniane są terminowo i bez pomyłek. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Grażyna L. Projektowanie dróg i ulic
Pani Emilia dba o najdrobniejsze szczegóły, wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć w sposób rzetelny prowadzone swoje księgi.
Ewelina M.
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Kancelaria finansowo-księgowa TAX3
ul. Wolińskiego 17
20-491 Lublin
NIP:
9462525351