Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Reklama
bierzemy pod lupę wyzwania współczesnych kobiet

Fundacja Lupa powstała z myślą o wspieraniu kobiet, które borykają się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Bierzemy pod lupę ich wyzwania oraz obawy i staramy się pomóc w znalezieniu drogi wyjścia. Fundacja Lupa to miejsce, w którym wspieramy pomysły 
i inicjatywy związane z dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Poprzez organizację szkoleń i kursów chcemy pomóc kobietom zaistnieć na rynku pracy oraz wspieramy je 
w radzeniu sobie z problemami, jakie mogą napotkać w swoim życiu prywatnym oraz 
w pracy. W naszej fundacji wierzymy, że nigdy nie jest za późno na to, by postawić na samorozwój i poszerzenie kompetencji zawodowych. Chcemy pokazać, że w kobietach jest moc!

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja „Lupa”
ul. B. Głowackiego 35lok. 359
20-060 Lublin
NIP:
7123408825
KRS:
0000865171
REGON:
387305981