Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Guardian, 21-500 Biała Podlaska, ul. Piaskowa 6/18

Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Reklama
Wspieramy rozwój strzelectwa :) Przyjazna strzelnica dla wszystkich strzelców - amatorzy, zawodnicy PZSS, myśliwi, kolekcjonerzy broni, czarnoprochowcy. Zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się strzelać w przyjaznej atmosferze.

Fundacja Guardian jest organizacją pożytku publicznego (OPP), której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy i umiejętności na rzecz obronności państwa, propagowanie strzelectwa oraz upowszechniania wiedzy i umiejętności na rzecz obronności i ochrony ludności.

Otworzyliśmy strzelnicę otwartą na trenie gminy Biała Podlaska. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy interesują się tą formą aktywności. W miłej i przyjaznej atmosferze prowadzimy zarówno strzelania rekreacyjne jak i wielostopniowe szkolenia z wiedzy i umiejętności posługiwania się bronią palną.

Wspieramy rozwój strzelectwa!

Obsługiwane organizacje (1)
  • Klub Strzelecki GUARDIAN・Biała Podlaska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Guardian, 21-500 Biała Podlaska, ul. Piaskowa 6/18
ul.
NIP:
5372631768
KRS:
0000580433
REGON:
362733943